Munoludy 20XX – Odkrycie Roku Polska 20XX. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX odkrycie roku polska 20xx wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Odkrycie Roku Polska 20XX, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Odkrycie Roku Polska 20XX

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Odkrycie Roku Polska 20XX. Oto one!

50. DOM GROOVES

49. DREN

48. RAROH

47. RADIATION 30376

46. MACIEJ PIETRAS

45. DYYUNE

44. DOGHEADSURIGERI

43. POGAN

42. SOURNOISS

41. JFK PIRKS

40. DCB

39. URTICA

38. K POD

37. ENCHANTED HUNTERS

36. PHATRAX

35. JAGSONIFY

34.BSHK

33. NEGATIV

32. HEDONIST

31. MOONY

30. AUTRONOM

29. TONFA

28. THE PICK

27. BEET

26. IKARVS

25. INA WEST

24. ODRA

23. SAINT PETER

22. MAZI/PL

21. DAISY CUTTER

20. AEN

19. VODEC

18. KOLACJA

17. JULEK PLOSKI

16. DATE WITH KATE

15. GRAŻYNA BIEDROŃ

14. VYTI TAUTA

13. OLGA

12. ALEKSANDRA SŁYŻ

11. PAWEL

10. NAKED RELAXING

9. MIHVU

8. VITCAT

7. BOARDING PASS

6. BESKRES

5. L Ʌ V Σ N

4. HATELOVE

3. ŹRÓBEK

Made in Wrocław część druga. Jedno z większych zaskoczeń naszego plebiscytu, które podobnie jak Wix Collina, swoje niemałe 3 grosze dorzucił do rozwoju wrocławskiej sceny. Gratujemy trzeciego stopnia podium!

munoludy 20xx

2. WIX COLLINA

Pierwszy z dwójki reprezentantów Wrocławia. Członek kolektywu Zajezdnia, z którym miał przyjemność gościć francuski zaciąg na czele z Airodem i Nico Moreno. Świeża krew, która swoim bezkompromisowym podejściem do muzyki, jak mało która dorzuciła do pieca w ostatnim roku. Zwłaszcza w Tranformatorze.

munoludy 20xx

1. BEXA

Weszła na salony z buta, wywalając przy okazji drzwi z framugi. Siły przebicia, tym bardziej w czasach pandemii, mógłby pozazdrościć jej niejeden doświadczony artysta. Energiczny styl, bijąca z oczu pasja, coraz większa popularność, pozwoliły zostać Bexie Okryciem roku! Gratulujemy!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →