Wygraj karnety na SnowFest w Zakopanem – KONKURS

Konkurs

Druga edycja festiwalu muzyki i sportów SnowFest zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w Zakopanem w dniach 13, 14 i 15 lutego. W naszym konkursie możecie zdobyć karnety na to wydarzenie!

Gwiazdami tegorocznej edycji SnowFest, która odbędzie się 13, 14 i 15 lutego na Placu Wolności w Zakopanem, będą: Dub Pistols, Dreadzone, W.E.N.A. z muzykami Electro-Acoustic Beat Session, Fisz i Edmade Tworzywo, Xxanaxx, Rysy, CoSovel, Last Robots oraz Novika & Lex. Scena główna stanie vis a vis specjalnie zaprojektowanej festiwalowej skoczni.
Podczas zawodów snowboard-freeski śmiałkowie zmierzą się z 7-metrową przestrzenią nad ulicą Gen. Galicy. Aby ją pokonać, będą musieli rozpędzać się z potężnego najazdu i oddać skok nad głowami widzów. Po wykonaniu pierwszego triku na skoczni i wylądowaniu na górnej płycie placu czeka na nich widowiskowa „zawrotka” na ścianie śniegu i efektowne przeszkody jibbowe czyli konstrukcje w formie poręczy.

KONKURS

Mamy dla Was dwa podwójne karnety na SnowFest w Zakopanem! Jak je zdobyć? Musicie nas przekonać, że to właśnie Wy powinniście je dostać! 🙂
Na maile czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz login na muno.pl. Najciekawsze wiadomości nagrodzimy dwuosobowymi karnetami na SnowFest. Rozwiązanie konkursu nastąpi 11 lutego o 15:00.
Karnety otrzymują: czerwonydres, savushka
Gratulujemy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →