Shygirl i Arca wypuściły wspólny kawałek

Wpływy ze sprzedaży singla unconditional zasilą konto ruchu społecznego Black Lives Matter.

Shygirl i Arca dla Black Lives Matters

Londyńska artystka Shygirl połączyła siły z wenezuelską producentką o pseudonimie Arca i w ten sposób możemy już dzisiaj usłyszeć ich wspólne muzyczne dzieło o tytule unconditional.

Utwór dostępny jest wyłącznie w serwisie muzycznym Bandcamp i można go pobrać bezpłatnie albo kupić za dowolną kwotę pieniędzy. Wszystkie wpływy ze sprzedaży singla wspomogą akcję Black Lives Matter.

Czuję się przytłoczona i zarazem poruszana obrazami i wiadomościami z protestów. I właśnie z tego emocjonalnego stanu wziął się ten utwór. Tekst do unconditional napisałam już jakiś czas temu, pierwotnie myśląc o miłości, rodzinie, zdradzie i ostatecznie o sile w przeciwnościach losu. Dopiero w tym tygodniu go przerobiłam, pod wpływem tego, co dzieje się w Stanach – opowiada Shygirl.

Shygirl i Arca ponownie razem

To nie pierwszy wspólny utwór obu artystek. Na płycie Arci Kick I , która swoją premierą będzie miała 26 czerwca, Shygirl pojawia się gościnnie w utworze Watch.

Shygirl to specjalistka od uk garage, grime’u oraz wszelkich dźwięków o klubowej proweniencji. Z kolei Arca jest wenezuelską producentką, songwriterką i DJką, obecnie rezydującą w londyńskim Dalston. Ma na koncie trzy świetnie przyjęte albumy oraz współpracę z takimi artystami jak: Björk, Kanye West, FKA twigs, Kelela i Frank Ocean.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.