Shygirl i Arca wypuściły wspólny kawałek

Wpływy ze sprzedaży singla unconditional zasilą konto ruchu społecznego Black Lives Matter.

Shygirl i Arca dla Black Lives Matters

Londyńska artystka Shygirl połączyła siły z wenezuelską producentką o pseudonimie Arca i w ten sposób możemy już dzisiaj usłyszeć ich wspólne muzyczne dzieło o tytule unconditional.

Utwór dostępny jest wyłącznie w serwisie muzycznym Bandcamp i można go pobrać bezpłatnie albo kupić za dowolną kwotę pieniędzy. Wszystkie wpływy ze sprzedaży singla wspomogą akcję Black Lives Matter.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czuję się przytłoczona i zarazem poruszana obrazami i wiadomościami z protestów. I właśnie z tego emocjonalnego stanu wziął się ten utwór. Tekst do unconditional napisałam już jakiś czas temu, pierwotnie myśląc o miłości, rodzinie, zdradzie i ostatecznie o sile w przeciwnościach losu. Dopiero w tym tygodniu go przerobiłam, pod wpływem tego, co dzieje się w Stanach – opowiada Shygirl.

Shygirl i Arca ponownie razem

To nie pierwszy wspólny utwór obu artystek. Na płycie Arci Kick I , która swoją premierą będzie miała 26 czerwca, Shygirl pojawia się gościnnie w utworze Watch.

Shygirl to specjalistka od uk garage, grime’u oraz wszelkich dźwięków o klubowej proweniencji. Z kolei Arca jest wenezuelską producentką, songwriterką i DJką, obecnie rezydującą w londyńskim Dalston. Ma na koncie trzy świetnie przyjęte albumy oraz współpracę z takimi artystami jak: Björk, Kanye West, FKA twigs, Kelela i Frank Ocean.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →