Arca i Rosalía prowadzącymi stację radiową w Grand Theft Auto Online. Sprawdzamy, co grają na jej antenie

Fot. Materiały promocyjne
News
GTA Online z nową porcją muzyki

Producent i wydawca popularnej serii o przygodach złodziei samochodów, Rockstar Games, podzielił się dobrą wiadomością  poprzez oświadczenie zamieszczone w mediach społecznościowych.

GTA Online z nową porcją muzyki

Stacja radiowa prowadzona przez duet Arca oraz Rosalía będzie się nazywać MOTOMAMI Los Santos. Nazwa ta nawiązuje do nadchodzącego albumu Rosalíi Motomami. Stacja będzie dostępna dla graczy od 15 grudnia.

Według Rockstar Games, stacja radiowa będzie grała szeroki wachlarz gatunków, od „artystów takich jak Caroline Polachek po Daddy Yankee, Mr. Fingers i Aventura„. MOTOMAMI Los Santos będzie również nadawać utwór La Fama Rosalíi z udziałem The Weeknda, a także kawałki Arci. Swoją premierę w nowej stacji będzie miało nagranie od Bad Gyala i Keinemusik z The Music Locker.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rockstar Games (@rockstargames)

GTA Online – stacje hip hopowe z aktualizacją

Rockstar Games ogłosiło również, że istniejące wcześniej w GTA Online hip hopowe stacje radiowe – Radio Los Santos i West Coast Classics – zostaną odnowione. Można się spodziewać, że Big Boy z Radia Los Santos będzie podrzucał nowe utwory od Pusha T, Kenny Beats, Rich the Kid i Offset, obok muzyki od Saweetie, Future, Tyler, The Creator, Kodak Black i innych. Mike Dean i ScHoolboy Q również mają pojawić się na antenie stacji. W West Coast Classics z kolei DJ Pooh składać będzie hołd wspaniałej karierze Dr. Dre poprzez Dre Day – programu z klasycznymi kawałkami Dr. Dre, w którym pojawiać się będą przyjaciele i współpracownicy rapera.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →