Arca ogłasza nowy album i udostępnia demoniczny teledysk

News Film Galeria
Arca

Czwarta studyjna płyta wenezuelskiej artystki ujrzy światło dzienne w czerwcu.

Arca znowu zabierze nas do swojego surrealistycznego świata

Alejandro Ghersi, znana lepiej jako Arca, w komunikacie prasowym przesłanym do mediów poinformowała, że jej najnowszy album Kick I jest efektem wytężonej pracy, przy której pomagały jej takie artystki jak:  Björk, Rosalía, Sophie i Shygirl.  Płyta trafi do sprzedaży 26 czerwca dzięki XL Recordings. Krążek będzie dostępny w formie cyfrowej, na CD i winylu.

Kick I jest świętem podróży, którą odbyłam, aby pogodzić różne aspekty mojego życia. Scaliłam w jedną całość swoje wenezuelskie dziedzictwo i trans-latynoską tożsamość. Na płycie znajdą się im elementy muzyki pop, muzyki eksperymentalnej i reggaetonu. Nie chcę być związana z jednym gatunkiem – tłumaczy Arca.

Arca podzieliła się również pierwszym singlem z płyty Time, któremu towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Marilyna Mansona. Widzimy na nim Arcę na randce z demoniczną postacią w różowym garniturze. Jeżdżą oni po mieście limuzyną i wdają się w surrealistyczne sytuacje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Arca – Time

Przypomnijmy, że w lutym bieżącego roku, Arca wydała również 62-minutowy utwór znany tylko jako @@@@@@.

Arca – @@@@@

Arca – awangardowe klubowe brzmienia

Alejandro Ghersi to wenezuelska producentka, songwriterka i DJka, obecnie rezydująca w londyńskim Dalston. Ma na koncie trzy świetnie przyjęte albumy oraz współpracę z takimi artystami jak: Björk, Kanye West, FKA twigs, Kelela i Frank Ocean.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →