Arca zdradza szczegóły nowego albumu i dzieli się pierwszym singlem

Fot. Materiały prasowe
News
The best of Arca

Arca zdradza szczegóły nowego wydawnictwa. Płyta wenezuelskiej artystki zatytułowana będzie Kick II. W pierwszym kawałku zwiastującym wydawnictwo zaśpiewała Sia.

Arca – nowa płyta jeszcze w tym roku

Następca ubiegłorocznego znakomitego albumu Kick I swoją premierę będzie mieć 3 grudnia bieżącego roku. Krążek ukaże się nakładem XL Recordings. Wydawnictwo już teraz promuje singiel Born Yesterday, w którym gościnnie pojawia się popularna gwiazda muzyki pop, Sia.

Spoglądając na tracklistę Kick II, można zauważyć, że uznana wokalistka i autorka piosenek będzie jedynym gościem na płycie, jednak producencko i songwritersko Arkę wspomogły w studiu takie postacie, jak m.in.: Cardopusher, Boys Noize, Mica Levi, Jenius Level, Wondagurl i Cubeatz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Arca – nowy teledysk już jest

Piosence Arki z Sią towarzyszy wideoklip, który wyreżyserował Frederik Heyman. Obraz możecie zobaczyć poniżej:

Arca feat. Sia – Born Yesterday

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Arca wydała utwór Incendio, który połączony był z akcją zbierania funduszy dla trans i niebinarnych ofiar przemocy. We wrześniu tego roku mogliśmy zaś usłyszeć singiel artystki Incendio. Oba nagrania nie trafią jednak na album Kick II. W styczniu Wenezuelka udostępniła bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi czterościeżkowe wydawnictwo zatytułowane Madre.

Przeczytaj: Arca nowym singlem zapowiada koncert charytatywny

Arca – jedna z najbardziej wyrazistych postaci świata muzyki elektronicznej

Alejandra Ghersi, lepiej znana jako Arca, to mieszkająca w Barcelonie wenezuelska artystka. Na koncie ma trzy płyty Xen (2014), Mutant (2015) i Arca (2017), Kick I (2020) oraz kooperacje z takimi twórcami jak Björk, Kanye West, FKA twigs, Kelela czy Frank Ocean. Ostatnio Arca przygotował remix piosenki Rain on Me, który trafił na album Dawn of Chromatica Lady Gagi.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →