Rusza UNDER Chapelle na Zamku Piastowskim

Eventpromo

Niezwykła przestrzeń i techno. Wszyscy lubimy takie połączenie, stąd zupełnie nie dziwi informacja o kolejnej, wyjątkowej imprezie, która odbędzie się... na zamku.

Pochodzący z XII wieku Zamek Piastowski w Raciborzu już w czerwcu stanie się areną nietuzinkowego widowiska. Pod kaplicą Tomasza Becketa odbędzie się inauguracyjna impreza UNDER Chapelle, nowego cyklu, będącego inicjatywą jednego z organizatorów dobrze już znanego INTRO Festivalu.

Podczas jednodniowego wydarzenia zagrają czołowe postacie polskiej sceny techno. W line-upie imprezy znaleźli się Błażej Malinowski, Deas, Sincz, Roger i Furrier. Taki skład gwarantuje najwyższy poziom muzycznych wrażeń. Organizatorzy zapewniają, iż dołożyli wszelkich starań w zakresie przygotowania oprawy wizualnej i możliwie najlepszego nagłośnienia. Dodatkową atrakcją będzie możliwość konsumpcji raciborskiego piwa rzemieślniczego, produkowanego na terenie Zamku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

UNDER Chapelle stawia na łączenie wielu światów. Impreza w zamkowej przestrzeni będzie transmitowana online. Rejestracją wydarzenia zajmą się cztery kamery i dron, dzięki czemu, nie będąc w Raciborzu, będziemy mogli zobaczyć, jak przebiega nowy cykl, który ma potencjał, by na stałe wpisać się w imprezowe kalendarium Śląska.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →