Intro Festival 2019

Festiwale
Intro Festival 2019

Piątek, 12 lipca 2019
godz: 18:00

Zamek Piastowski

ul. Zamkowa 2, Racibórz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Godziny rozpoczęcia:
piątek (12.07.2019) – 18:00
sobota (13.07.2019) – 16:00

Festiwal inny od innych!

Oryginalne wydarzenie elektroniczne, nastawione na mix historii z technologią i kontrast. Techniczny mapping 3D na bryle XIII-wiecznej kaplicy, dziedziniec zamkowy w kolorach, scenografia, bulwary nadodrzańskie z Beach Stage, artyści nowych mediów, artyści klasyczni, ogromna kurtyna ledowa VJ-ów i fixy laserów. No i… najważniejsze – muzyka! Unikatowy festiwal muzyki elektronicznej ze sztuką światła dla ludzi szukających wydarzeń nietuzinkowych.

Pole namiotowe zaledwie 100m od zamku! Foodtrucki, darmowa woda z limonką, prysznice… Zapraszamy do grona fantastycznych ludzi. Wielkomiejski klimat i światowa elektronika w uroczym, historycznym miasteczku na południu Polski? Tak, warto choć raz przeżyć.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
129 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.