Kto zostanie następcą Alignment, Logic1000 czy Kevina de Vriesa? Rusza Beatport Next Class of 2022

Fot. Materiały promocyjne
News
Beatport Next – konurs dla młodych i zdolnych

Młodzi producenci i producentki mają szasnę po raz kolejny otrzymać wsparcie od słynnego amerykańskiego internetowego sklepu muzycznego Beatport.

Beatport Next – konkurs dla młodych i zdolnych

Beatport uruchomił w tym roku swój program Beatport Next, oferując sześciu artystom takim jak: Alignment, IMANU, Logic1000, TSHA, VNSSA Kevin de Vries całoroczną promocję ich twórczości. Teraz sklep internetowy ogłosił przyszłoroczną edycję konkursu.

W jego ramach Beatport oferuje ośmiu wschodzącym artystom z całego świata szansę na dołączenie do klasy Beatport Next w 2022 roku. Beatport wesprze wybranych przez siebie muzyków w ciągu najbliższego roku. W ramach Beatport Next, mogą oni liczyć na wsparcie redakcyjne i dziennikarskie, promocję playlist i live-streamów, wzmocnienie mediów społecznościowych i inne niestandardowe formy współpracy, które poznamy już niedługo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Beatport Next – kto ma szansę wygrać?

Beatport poszukuje przede wszystkim artystów, którzy podpisali kontrakt z wytwórnią lub prowadzą własny imprint, są wykwalifikowanymi i doświadczonymi DJ-ami, ich muzyka jest obecnie dostępna na Beatport i mają napięty grafik wydawniczy na 2022 rok.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →