Kto zostanie następcą Alignment, Logic1000 czy Kevina de Vriesa? Rusza Beatport Next Class of 2022

Fot. Materiały promocyjne
News
Beatport Next – konurs dla młodych i zdolnych

Młodzi producenci i producentki mają szasnę po raz kolejny otrzymać wsparcie od słynnego amerykańskiego internetowego sklepu muzycznego Beatport.

Beatport Next – konkurs dla młodych i zdolnych

Beatport uruchomił w tym roku swój program Beatport Next, oferując sześciu artystom takim jak: Alignment, IMANU, Logic1000, TSHA, VNSSA Kevin de Vries całoroczną promocję ich twórczości. Teraz sklep internetowy ogłosił przyszłoroczną edycję konkursu.

W jego ramach Beatport oferuje ośmiu wschodzącym artystom z całego świata szansę na dołączenie do klasy Beatport Next w 2022 roku. Beatport wesprze wybranych przez siebie muzyków w ciągu najbliższego roku. W ramach Beatport Next, mogą oni liczyć na wsparcie redakcyjne i dziennikarskie, promocję playlist i live-streamów, wzmocnienie mediów społecznościowych i inne niestandardowe formy współpracy, które poznamy już niedługo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Beatport Next – kto ma szansę wygrać?

Beatport poszukuje przede wszystkim artystów, którzy podpisali kontrakt z wytwórnią lub prowadzą własny imprint, są wykwalifikowanymi i doświadczonymi DJ-ami, ich muzyka jest obecnie dostępna na Beatport i mają napięty grafik wydawniczy na 2022 rok.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →