Roger Sanchez z nową wersją klasyka Botoko

fot. Botoko by Dan Reid & Roger Sanchez / Facebook
News
betoko roger

"Jak się czujesz, gdy wstajesz rano, zaglądasz za okno, a tam znowu pada?" Popularny amerykański producent house Roger Sanchez ponownie zadaje słuchaczom to pytanie - sprawdźcie jak brzmi odświeżona wersja klubowego klasyka od Botoko.

Znowu pada

Raining Again, singiel utorstwa brytyjskiego didżeja i producenta house Beto Cohena, znanego pod aliasem Botoko, wydany w 2012 roku w oficynie Solomuna – Diynamic, szybko stał się jednym z najważniejszych klubowych utworów dekady. Najpierw przebój lata, a potem utwór, który posiadał na swoim pendrivie niemal każdy house’owy didżej odtworzano ponad 100 milionów razy na wszystkich platformach.

Betoko – Raining Again

Sprawdź także: Selekcja: HENRY/JAVIER. Melodic techno znad morza. Wytwórnia Afterlife może być z nich dumna

Berlińska wytwórnia Embassy One niedawno ogłosiła współpracę z twelve x twelve – dystryboturem muzycznych NFT. Z okazji rozpoczęcia nowej serii remiksów klasycznych klubowych kawałków, zostali zaproszeni specjalni goście. 17 marca oficyna zaprezentowała nowy, ekskluzywny singiel, wydany w formie limiowanego NFT. Ten „cyfrowy winyl” zawiera reinterpretację Rogera Sancheza, klasyka Botoko – co ciekawe jest to pierwszy kawałek popularnego amerykańskiego didżeja i producenta w berlińskiej wytwórni. Laureat nagrody Grammy oferuje współczesną przeróbkę, która zawiera wszystko to co jest teraz w modzie. Lekko podręcone tempo i wyraziste elementy perkusyjne, oraz (rzecz jasna) troszkę „mroczniejsze” brzmienia syntezatorów przywodzą na myśl implementacje rozwiązań znanych z twórczości takich oficyn jak Afterlife oraz Defected. Nowa wersja Raining Again nie jest tak uniwersalna co oryginał – przez jej charakter zdecydowanie bardziej nada się do wieczornego odtwarzania, aniżeli porannego czilowania w domu na niepogodę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Betoko – Raining Again – Roger Sanchez Black Rain Remix

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →