Robbie Williams planuje otworzyć klub podobny do Berghain w Berlinie

News
Robbie Williams

Robbie Williams ujawnił swoje plany biznesowe na przyszłość. Owiany sławą piosenkarz planuje otarcie w Berlinie nowego klubu, który miałby mieć podobny profil co Berghain.

Nowy klub w Berlinie? Robbie Williams odpowiada

Branża klubowa w Berlinie może przeżyć nowe otwarcie. Przyszłość kilku nocnych lokali stoi pod znakiem zapytania, inne robią co mogą by przeżyć do końca pandemii. Jeszcze nigdy wcześniej w historii nie mieliśmy do czynienia z podobną sytuacją. Taki obrót spraw sprzyjać będzie pojawianiu się na rynku nowych graczy, bo jak mówi stare przysłowie „umarł król, niech żyje król”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w Berlinie powstanie nowy lokal, a odpowiadać za niego będzie… Robbie Williams. Gwiazda rocka najwidoczniej lubi bawić się na imprezach klubowych, ale również ma zamysł tego jak miałby jego przybytek wyglądać. Oczywiście nie jest to najbardziej oryginalna propozycja, bo bazująca na czymś już zastanym, ale wciąż ciekawi, jak muzycy, bądź co bądź, nie zajmujący się dotąd muzyką elektroniczną, widzą swój klub.

Robbie William – Klub i galeria w jednym

W udzielonym niedawno wywiadzie dla Niemieckiej Agencji Prasowej muzyk powiedział:

Zamierzam zawiązać zespół i być DJ-em oraz wynająć przestrzeń w Berlinie, galerię z moją sztuką, a w nocy będzie ona klubem – podobnie jak Berghain

A to nie koniec rewelacji. Podczas jednego z instagramowych live’ów artysta stwierdził, że jego wymarzony lokal to:

Miejsce pełne muzyki, coś co starzy ludzie nazwaliby rave’m

W najnowszym projekcie Robbiego Williamsa wspierać będzie australijski songwriter Flynn Francis oraz Tim Metcalfe. Lokal nie ma jeszcze nazwy, a jego otwarcie zostało przesunięte z powodu pandemii.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →