Ramię w ramię w słusznej sprawie. Scena klubowa łączy siły i wspiera potrzebujących

News
Grooves For The Mind Scena klubowa łączy siły i zbiera pieniądze w słusznej sprawie

W jaki sposób zjednoczyć scenę klubową? Odpowiedź jest bardzo prosta - akcją charytatywną. Dziesiątki artystów, kilkudziesięciogodzinny livestream i jeden cel - zbiórka pieniędzy na leczenie zdrowia psychicznego w przemyśle muzycznym i zapewnienie środków tym, którzy ich potrzebują.

Przemysł muzyki elektronicznej w niektórych kręgach przypomina raj na Ziemi. Podróże, cotygodniowe występy, obraz świata idealnego, w którym artysta wystawiony na piedestał, sprowadzany jest do roli bożyszcza. To, o czym nie mówi się wystarczająco dużo, to wszelkiego rodzaju problemy, najczęściej zdrowia psychicznego – konsekwencja życia wystawionego na próby różnej maści. W całym tym pędzie, pandemia pozwoliła się nam wszystkim zatrzymać, nabrać dodatkowego oddechu, spojrzeć na otaczające nas problemu. Problemy, z którymi boryka się wielu z nas, problemy, które istniały na długo przed pojawieniem się Covid-19. Celem Grooves For The Mind jest wykorzystanie muzyki do podniesienia świadomości na temat zdrowia psychicznego na całym świecie, przy jednoczesnym wsparciu organizacji charytatywnej Mind.

Scena klubowa łączy siły i zbiera pieniądze w słusznej sprawie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Grooves For The Mind

Grooves For The Mind. Na ratunek potrzebującym

Zjednoczeni w celu zwiększenia świadomości na temat zdrowia psychicznego w obrębie sceny, którą tak doskonale znają. Prezentując to, czym zajmują się na co dzień, DJ-e z całego świata 29 października wezmą udział w charytatywnym livestreamie, z którego wszystkie datki pójdą do brytyjskiej organizacji zdrowia psychicznego Mind i Solemen, indonezyjskiego odpowiednika pomagającego ludziom żyjącym w ubóstwie. Transmisja będzie trwała 24 godziny i weźmie w niej udział 34 artystów, w 12 różnych lokacjach, w 7 krajach.

Grooves For The Mind ma na celu promowanie świadomości na temat zdrowia psychicznego w przemyśle muzycznym i zapewnienie środków potrzebującym. Jak nie trudno się domyślić, wszyscy artyści zgodzili się wystąpić w projekcie nieodpłatnie. Chociaż wiele nazwisk nie zostanie ujawnionych do dnia imprezy, niektórych z nich już poznaliśmy. Są to m.in. Dave Clarke, Ralph Lawson, Cinthie, Anja Schneider, Dam Swindle czy Hiroko Yamamura.

Grooves For The Mind. Update 

Nie w dzień imprezy, tak jak pierwotnie zakłada, ale parę dni przed. Oficjalny line up Grooves For The Mind prezentuje się następująco, o czym organizator wspomina sam organizator:

Więc oto jest. 8 miesięcy ciężkiej pracy od marzeń do rzeczywistości. To niesamowite widzieć, że jest to teraz takie realne. Tysiące godzin spędzonych na planowaniu, rezerwacji i budowaniu, a wszyscy, których tu widzicie, zgodzili się zagrać na naszą prośbę.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →