Ramię w ramię w słusznej sprawie. Scena klubowa łączy siły i wspiera potrzebujących

News
Grooves For The Mind Scena klubowa łączy siły i zbiera pieniądze w słusznej sprawie

W jaki sposób zjednoczyć scenę klubową? Odpowiedź jest bardzo prosta - akcją charytatywną. Dziesiątki artystów, kilkudziesięciogodzinny livestream i jeden cel - zbiórka pieniędzy na leczenie zdrowia psychicznego w przemyśle muzycznym i zapewnienie środków tym, którzy ich potrzebują.

Przemysł muzyki elektronicznej w niektórych kręgach przypomina raj na Ziemi. Podróże, cotygodniowe występy, obraz świata idealnego, w którym artysta wystawiony na piedestał, sprowadzany jest do roli bożyszcza. To, o czym nie mówi się wystarczająco dużo, to wszelkiego rodzaju problemy, najczęściej zdrowia psychicznego – konsekwencja życia wystawionego na próby różnej maści. W całym tym pędzie, pandemia pozwoliła się nam wszystkim zatrzymać, nabrać dodatkowego oddechu, spojrzeć na otaczające nas problemu. Problemy, z którymi boryka się wielu z nas, problemy, które istniały na długo przed pojawieniem się Covid-19. Celem Grooves For The Mind jest wykorzystanie muzyki do podniesienia świadomości na temat zdrowia psychicznego na całym świecie, przy jednoczesnym wsparciu organizacji charytatywnej Mind.

Scena klubowa łączy siły i zbiera pieniądze w słusznej sprawie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Grooves For The Mind

Grooves For The Mind. Na ratunek potrzebującym

Zjednoczeni w celu zwiększenia świadomości na temat zdrowia psychicznego w obrębie sceny, którą tak doskonale znają. Prezentując to, czym zajmują się na co dzień, DJ-e z całego świata 29 października wezmą udział w charytatywnym livestreamie, z którego wszystkie datki pójdą do brytyjskiej organizacji zdrowia psychicznego Mind i Solemen, indonezyjskiego odpowiednika pomagającego ludziom żyjącym w ubóstwie. Transmisja będzie trwała 24 godziny i weźmie w niej udział 34 artystów, w 12 różnych lokacjach, w 7 krajach.

Grooves For The Mind ma na celu promowanie świadomości na temat zdrowia psychicznego w przemyśle muzycznym i zapewnienie środków potrzebującym. Jak nie trudno się domyślić, wszyscy artyści zgodzili się wystąpić w projekcie nieodpłatnie. Chociaż wiele nazwisk nie zostanie ujawnionych do dnia imprezy, niektórych z nich już poznaliśmy. Są to m.in. Dave Clarke, Ralph Lawson, Cinthie, Anja Schneider, Dam Swindle czy Hiroko Yamamura.

Grooves For The Mind. Update 

Nie w dzień imprezy, tak jak pierwotnie zakłada, ale parę dni przed. Oficjalny line up Grooves For The Mind prezentuje się następująco, o czym organizator wspomina sam organizator:

Więc oto jest. 8 miesięcy ciężkiej pracy od marzeń do rzeczywistości. To niesamowite widzieć, że jest to teraz takie realne. Tysiące godzin spędzonych na planowaniu, rezerwacji i budowaniu, a wszyscy, których tu widzicie, zgodzili się zagrać na naszą prośbę.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →