Anja Schneider

Anja Schneider
Minimal Tech House Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

Od 1994 roku mieszka w Berlinie. Na początku pracowała jako producentka dla KISS FM, w którym to stworzyła „KISS FM Loveboat”. Następnie od 2000 roku w każdą sobotę prowadzi swoją własną audycję „Dance Under The Blue Moon” na antenie Fritz Radio. Jest to jedna z bardziej cenionych i odnoszących duże sukcesy stacji radiowych, nadające dźwięki elektroniczne, w Niemczech.

Co tydzień można usłyszeć najnowsze, nie wydane jeszcze nigdzie utwory, mixowane na żywo przez samą Anję Schneider bądź zaproszonych przez nią gości. Byli to jak na razie: Luciano, Tiefschwarz, DJ T., M.A.N.D.Y., Dirt Crew, Jay Haze, DJ Hell, John Tejada, Tobi Neumann.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2003 roku jej projekt „Dance Under The Blue Moon” otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii „Best National Radio Programme”.

W ostatnich 3 latach skupiła się ona jednak bardziej na samej produkcji i pracy jako DJ, gdyż jak sama twierdzi „to co kocha najbardziej to przedstawianie muzyki swoim fanom, bycie w klubach lub na festiwalach i doprowadzanie wszystkich do ekstazy”.

Od listopada 2003 do kwietnia 2005 miała swoją pierwszą rezydenture w klubie Watergate w Berlinie, w którym to miała okazje zagrać z Jennifer Cardini, Jesper Dahlbäck, Joakim, Audio Werner…

W kwietniu 2005 ruszyła założona przez nią wytwórnia o nazwie Mobilee Rec. Obecnie nagrywają dla niej: Daniel Stefanik, Exercise One, Jesse Rose, Ralf Kollman, Sebo K, GummiHZ, Jeniffer Cardini & Shonky, Marco Resmann, Marcin Czubala, Nhar, Pan-Pot, Sebo K, Sleeping Thief.

Także od 2005 roku organizuje swój własny, comiesięczny cykl imprez w WMF Club w Berlinie, na którym występują gwiazdy z Mobilee Rec. i nie tylko…

Opisywana jest jako jedna z ciężej pracujących osób w branży. Budowana przez nią wytwórnia mobilee daje świadectwo pasji, miłości i zaangażowania jakie Anja wkłada w rozwój muzyki elektronicznej. Każdy może podziwiać jej osiągi w dziedzinach DJingu, produkcji jak i biznesu.

DJ Chart | Anja Schneider | 04.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Lee Van Dowski, Cari Golden, Dean Demanuele Branding You Damned feat. Cari Golden (Original Mix) Leena Music
2 And.Id Lunar Distance (Original Mix) Mobilee
3 Trus'me Somebody (Mosca Remix) Prime Numbers
4 Nathan Coles, David Coker Shifty Bizzness (Original Mix) Wiggle Records
5 Pirahnahead Dancing Feels Like feat. GoddesStephanie (Original Mix) Third Ear Recordings
6 Truncate Bipolar (Original Mix) 50 Weapons
7 Cosmin TRG Panoramic (Original Mix) Running Back
8 Jovonn You (Original Mix) Dogmatik Records
9 Nick Curly, Ray Okpara Yellow Singlefin (Original Mix) Mobilee
10 Mount Kimbie Made To Stray (DJ Koze Remix) Warp Records
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →