Blancah, Miss Monique i Nakadia wystąpią podczas specjalnego koncertu charytatywnego

News
Koncert charytatywny na rzecz Sierra Leone

Już dzisiaj startuje impreza online, podczas której zbierane będą fundusze na budowę szkoły w Sierra Leone.

Koncert charytatywny na rzecz Sierra Leone

Od roku label Lost on You, we współpracy z organizacją Street Child Spain zbiera fundusze na budowę szkoły w Sierra Leone dla projektu School For Tomorrow. Program przewiduje budowę 1000 szkół w całym Sierra Leone. Ponad 70% dzieci z wiejskich części Sierra Leone nie ma dostępu do edukacji, co dyskwalifikuje je z możliwości poprawy swojej sytuacji życiowej i przyszłości. Misją labelu i jego partnerów jest zmienić ten stan rzeczy.

koncert charytatywny

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Całkowity koszt budowy i utrzymania szkoły to 11 741,40 euro. W grudniu zeszłego roku przekazaliśmy 6500 euro, ale wciąż brakuje 5000 euro, dlatego też Lost on You zdecydował się na zorganizowanie charytatywnego eventu we współpracy z jednym z największych portali muzycznych Beatport.

Kto zagra?

Impreza odbędzie się 17 marca o godzinie 13:00 na portalu Beatport, i weźmie w niej udział 10 wspaniałych i dobrze znanych artystów: Blancah, Miss Monique, Nakadia, Spartaque, Balthazar i Jackrock, Rafael Cerato, Lexer, Florian Kruse, D-Formation oraz Alexandros Djkevingr i Greg Ignatovitch.


Lost on You to wytwórnia płytowa i program charytatywny, który przekazuje wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży albumów na walkę z niedożywieniem, problemami zdrowotnymi i sanitarnymi w najbiedniejszych częściach Afryki.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →