Prozak 2.0 na Dachu. Nadchodzi cykl koncertów w Krakowie

Eventpromo
Prozak 2.0 na dachu

Nowa, post-pandemiczna rzeczywistość zmusza nas wszystkich do drastycznych zmian. Prozak 2.0 organizuje cykl koncertów, które odbędą się w niezwykłej miejscówce.

Nowy cykl imprez w Krakowie – Prozak 2.0 na Dachu

Chyba nie trzeba nikogo uświadamiać, jak bardzo zmieniły się realia organizowania koncertów w dobie COVID-19. Zupełnie nowe warunki oznaczają nowe wyzwania. Głownie te związane z kwestiami sanitarnymi. Specjalnie z tej okazji organizatorzy nowego cyklu imprez wymyślili innowacyjną formułę, która pozwoli bawić się nam choć trochę tak, jak kiedyś.

Prozak 2.0 na Dachu to zupełnie nowa inicjatywa, za którą stoi uznany krakowski klub i Hotel Poleski. W ramach wydarzenia, w najbliższą sobotę – 6 czerwca, w kolejny weekend – 12 i 13 czerwca i każdy następny, odbędą się imprezy organizowane na dachu wspomnianego hotelu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prozak 2.0 na Dachu, 6 czerwca – line up

Jak można się domyślać, podczas tych wydarzeń nie zabraknie doskonałych artystów. W nadchodzącą sobotę usłyszymy rezydentów Prozak 2.0 w niezwykle mocnym składzie: Deas, Meg, Oscar Thous, Matthew Ka.

DEAS techno set from Audioriver Festival

Prozak 2.0 na Dachu, 12 i 13 czerwca – line up

Każde z wydarzeń utrzymane będzie w innym klimacie muzycznym i tak, tydzień później, usłyszymy ekspertów od brzmień około hip-hopowych, trapowych i basowych: Bubblegun aka Third Eye Dimension, zebra i Zesty Zest.

Ostatni z tryptyku imprezowego zabierze nas w podróż w krainę odrobinę lżejszych zakątków muzyki tanecznej: house, techno i nu-disco. W sobotę, 13 czerwca muzykę serwować będą: Vi, Meg, Senthia, Matthew Ka i Oscar Thous.

Prozak 2.0 na Dachu, 26 czerwca – line-up

W piątek 26  czerwca, ponownie będziemy się bawić aż do zachodu słońca!  Tym razem do najlepszej mieszanki mocnego, energicznego techno, z delikatną elektroniką rodem z dalekiego orientu. Rezydenci Prozak 2.0 w składzie króla techno Deasa, kobiecego duetu Meg x Senthia oraz Vi już nie raz pokazali, że ciężko będzie ustać w miejscu.

Prozak 2.0 na Dachu, 4 lipca – line-up

4 lipca na dachu Hotelu Poleskiego wystąpi duet Flirtini, czyli Ment XXL i Jedynak, którzy są odpowiedzialni za tańce w blasku poranka na prozakowej barce oraz cztery już składanki Heartbreakes & Promises. Razem z nimi usłyszycie Szanownego i zebre. Zapowiada się pięknie!

Zaraz po zakończonej zabawie na dachu, organizatorzy zapraszają na after do 2.0 Music Bar! W przestrzeni przystosowanej do nowej rzeczywistości, będziecie mieli okazję posłuchać spokojniejszej selekcji, jaką przygotowali dla Was rezydenci Prozak 2.0.

Prozak 2.0 na dachu – bilety na wszystkie imprezy

Wszystkie wydarzenia odbędą się na dachu Hotelu Poleskiego, przy ulicy Sandomierskiej 6 w Krakowie. W ich trakcie obowiązywać będzie nakaz zakrycia twarzy. Po zakończeniu organizatorzy zapraszają uczestników do 2.0 Music Bar, gdzie rezydenci klubu będą prezentować nowe, spokojniejsze oblicze selekcji.

Ilość biletów dostosowana została do norm sanitarnych. Wejściówki możecie nabyć pod adresem Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →