Powstał niezwykły dokument o brytyjskiej kulturze rave

Fot. Materiały promocyjne
News
Film, jakiego jeszcze nie było

Film Better Days: The Story of UK Rave pojawi się 28 maja na platformie Amazon Music.

Film, jakiego jeszcze nie było

W produkcji wyreżyserowanej przez Hugo Jenkinsa (reżyser teledysków i filmów dokumentalnych) zobaczymy wszystko to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 30 lat na wyspiarskiej scenie rave. Według słów samego reżysera, dokument ma na celu uczcić dziedzictwo sceny, jak również edukować.

32-minutowy film szczegółowo opowie o początkach brytyjskiej sceny rave: od pierwszych nielegalnych imprez, aż po ostatnie nielegalne „korona-imprezy” i wszystkim tym, co wydarzyło się pomiędzy. Z idealnie dobraną ścieżką dźwiękową, która napełni widzów nostalgią, produkcja będzie zawierać również wywiady z wieloma znanymi artystami, takimi jak legendy: Denis Sulta, Paul Hartnoll i Terry Farley, a także dziennikarzami, fanami i organizatorami najważniejszych imprez.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Film o rave’ach dla fanów rave’ów

Zwiastun Better Days: The Story of UK możecie obejrzeć już teraz poniżej:

Better Days: The Story of UK Rave – Official Trailer

Wpływ ruchu rave jest nierozerwalnie wpleciony w dzisiejszą muzykę i kulturę, ponieważ widzimy, jak przeszłość odbija się w dźwiękach i stylach obecnej kultury muzyki tanecznej. Z nowym pokoleniem brytyjskich imprezowiczów żyjących w czasach tak złożonych i transformacyjnych jak ich poprzednicy, teraz jest idealny czas, aby zbadać skąd wzięła się brytyjska kultura rave, w jakim punkcie znajduje się teraz i dokąd może zmierzać w przyszłości – stwierdził Patrick Clifton, który pomagał w wyborze ścieżki dźwiękowej do filmu.

Better Days: The Story of UK Rave będzie dostępny jako streaming na żywo na Twitchu 28 maja o 19:00 BST, zaraz potem trafi do aplikacji Amazon Music.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →