Powstał niezwykły dokument o brytyjskiej kulturze rave

Fot. Materiały promocyjne
News
Film, jakiego jeszcze nie było

Film Better Days: The Story of UK Rave pojawi się 28 maja na platformie Amazon Music.

Film, jakiego jeszcze nie było

W produkcji wyreżyserowanej przez Hugo Jenkinsa (reżyser teledysków i filmów dokumentalnych) zobaczymy wszystko to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 30 lat na wyspiarskiej scenie rave. Według słów samego reżysera, dokument ma na celu uczcić dziedzictwo sceny, jak również edukować.

32-minutowy film szczegółowo opowie o początkach brytyjskiej sceny rave: od pierwszych nielegalnych imprez, aż po ostatnie nielegalne „korona-imprezy” i wszystkim tym, co wydarzyło się pomiędzy. Z idealnie dobraną ścieżką dźwiękową, która napełni widzów nostalgią, produkcja będzie zawierać również wywiady z wieloma znanymi artystami, takimi jak legendy: Denis Sulta, Paul Hartnoll i Terry Farley, a także dziennikarzami, fanami i organizatorami najważniejszych imprez.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Film o rave’ach dla fanów rave’ów

Zwiastun Better Days: The Story of UK możecie obejrzeć już teraz poniżej:

Better Days: The Story of UK Rave – Official Trailer

Wpływ ruchu rave jest nierozerwalnie wpleciony w dzisiejszą muzykę i kulturę, ponieważ widzimy, jak przeszłość odbija się w dźwiękach i stylach obecnej kultury muzyki tanecznej. Z nowym pokoleniem brytyjskich imprezowiczów żyjących w czasach tak złożonych i transformacyjnych jak ich poprzednicy, teraz jest idealny czas, aby zbadać skąd wzięła się brytyjska kultura rave, w jakim punkcie znajduje się teraz i dokąd może zmierzać w przyszłości – stwierdził Patrick Clifton, który pomagał w wyborze ścieżki dźwiękowej do filmu.

Better Days: The Story of UK Rave będzie dostępny jako streaming na żywo na Twitchu 28 maja o 19:00 BST, zaraz potem trafi do aplikacji Amazon Music.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →