Twitch zaczął oferować legalną muzykę do transmisji na żywo

News
Twich w końcu daje możliwość korzystania z legalnej muzyki

Twitch do tej pory nie miał podpisanych umów z wydawcami lub dystrybutorami muzyki. Teraz sytuacja uległa zmianie.

Twitch wprowadza zmiany

Twitch ogłosił, że opracował nowe narzędzie dla twórców o nazwie Soundtrack by Twitch, oferujące muzykę do transmisji na żywo, która została poddana prawu autorskiemu za pośrednictwem partnerstw z wieloma wytwórniami i dystrybutorami. Platforma daje użytkownikom dostęp do ponad miliona piosenek od niezależnych artystów, które mogą być wykorzystywane do streamingów.

Według zapowiedzi Twitcha muzyka z Soundtrack by Twitch zostanie podzielona na własny kanał audio. Zagwarantuje to możliwość odtwarzania muzyki podczas transmisji na żywo bez martwienia się o wyciszenie archiwów lub otrzymywanie słynnych już ostrzeżeń od Twitcha.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Twitch

Twitch i partnerzy

Firmy, które zostały partnerami Twitcha to: SoundCloud, Monstercat, DistroKid, CD Baby, EMPIRE, Westwood Recordings, UnitedMasters, Alpha Pup, POPGANG Records, Text Me Records, Steve Aoki’s Dim Mak, Creatate Music Group, Above & Beyond Anjunabeats, Soundstripe, Future Classic, Songtradr, Nuclear Blast i Chillhop Music. Niektóre z nich są aktywne na Twitchu od dłuższego czasu.

Na razie na platformie nie znajdziemy tam takich firm jak Sony, Universal lub Warner, ale pewnie to kwestia czasu, bo Amazon ma już umowy na swój flagowy serwis muzyczny Amazon Music. Oprócz kilku „niekończących się” list utworów, na których zamieszczane będą piosenki, pojawią się także kuratorskie playlisty.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →