Festiwal Wibracje 2023, czyli rzecz o wolności

fot. Janicki Fotografia / Wibracje Festiwal
Festiwale Zapowiedzi
janicki wibracje

Na tym 5-dniowym wydarzeniu czekać będą na Was liczne warsztaty, wykłady, strefy tematyczne (dla ciała, a także dedykowane konopiom czy grzybom), ogniska i przepyszne strefy jedzeniowe. Do tego klimatyczne koncerty i zabawa do rana. Jeśli prócz muzyki, idee ekologiczne, zdrowotne i tematy związane z samorozwojem są dla Was ważne, to w lipcu obierzcie koniecznie kierunek na mazurskie Giże.

Spotkajmy się na Wibracjach

W 2022 roku festiwal Wibracje odwiedziło ponad 6000 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji. Sukces poprzednich edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą oraz tworzeniem świadomej społeczności, której esencją jest akceptacja, empatia i wzajemny szacunek. Nazwa festiwalu została zainspirowana słowami znanego serbskiego wynalazcy Nikoli Tesli:

Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.

Festiwal Wibracje Aftermovie 2022

Wibracje Festiwal chwali się, że jest największym festiwalem związanym holistycznym dbaniem o siebie i swoje otoczenie:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Misją festiwalu jest promowanie dobrostanu psychofizycznego i alternatywnego stylu życia blisko natury. To legendarne wydarzenie wytworzyło wokół siebie prawdziwą społeczność –  pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Otwartych, ciepłych, życzliwych – tworzących unikatową atmosferę tego festiwalu – mówią organizatorzy wydarzenia

To pięciodniowe wydarzenie łączy kilka obszarów: wykłady prowadzone przez specjalistów, warsztaty, ceremonie, koncerty polskich i zagranicznych artystów, koncerty muzyki relaksacyjnej (gongi, misy tybetańskie, kamertony), strefy tematyczne (ziół, konopi, umysłu, malucha) oraz strefę targową z usługami i towarami dotyczącymi zdrowego trybu życia, zero waste, ekomody oraz zdrowym, wegetariańskim jedzeniem.

W czasach instant, gdzie wszystko jest natychmiastowe, średniej jakości i powierzchowne, Wibracje sięgają głębiej. Wyróżniamy się, bo przyciągamy osoby o pewnej dojrzałości, świadomym stylu życia i otwartości. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i równowadze jest na wyciągnięcie ręki – dodają organizatorzy

Tematy, które są podejmowane na festiwalu to: psychologia, holistyczne podejście do zdrowia, medycyna niekonwencjonalna, rozwój świadomości, praca z ciałem, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają naturę rzeczywistości i nas samych, dojrzała ekologia i permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm czy enteogeny. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, pasjonatów, osoby o ugruntowanej etyce i wiedzy.

Kogo w tym roku usłyszymy?

W tym roku na Wibracjach organizatorzy częstować będą kosmicznym koktajlem etno szamańskiej elektroniki. Na deskach festiwalu wystąpi: Viken Arman, Mose, Janax Pacha, Gooral oraz ShataQS z koncertem (uwaga dla audiofilów!) w stroju 432Hz. Swoją ulotną przędzę muzycznej opowieści tkać będzie także Nessi Gomes oraz Ayla Schafer.  Nowością tegorocznego festiwalu jest scena nocna (oficjalnie: scena Kartoonki), na której muzyka będzie grała codziennie od 22:00 do 4:00 rano.

Gooral feat. Stanislaw Leszczynski – Doliny, Doliny

Z kolei wśród prelegentów z rozmaitych dziedzin znaleźli się m.in. Natalia de Barbaro – autorka książki „Czuła Przewodniczka”, Grzegorz Pawłowski – specjalista pracy z oddechem, Ya’Acov Darling Khan, współzałożyciel współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. Nie zabraknie też licznych zajęć dla skierowanych do par oraz rodziców. Organizatorzy przygotowują dla Was również gamę warsztatów nastawione na świadomą pracę z ciałem: BMC, bodywork, Lowen. 

Mose ∞ Live in Poland – DREAMERSLAND 2021 „Cacao Art Celebration”

Festiwal Wibracje 2023 – bilety

Karnety na Festiwal Wibracje, który odbędzie się w dniach 26-30 lipca 2023 w mazurskiej miejscowości Giże, możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Aktualnie dostępna jest trzecia pula wejściówek – warto wspomnieć, że osoby między 14., a 24. rokiem życia mogą skorzystać ze specjalnej oferty, która umożliwia uczestnictwo w wydarzeniu ze zniżką. Bilety normalne teraz kosztują 680 zł.

Festival Wibracje 2023 PolandPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →