Piekło nad Niebem zaprasza na berlińską, gęstą od dymu imprezę

Fot. Glitter Confusion
Eventpromo
Piekło nad Niebem zaprasza na berlińską imprezę

W sobotę 23 października w klubie Piekło nad Niebem, zagrają dla Was niemiecka DJ-ka Pauli Pocket oraz reprezentant polskiej sceny, Kosma. Organizatorzy zapowiadają także ozdobienie imprezy wizualizacjami nawiązującymi do berlińskiej stylistyki. Sprawdź szczegóły!

Piekło nad Niebem w strugach brokatu

Piekło nad Niebem to nowa warszawska miejscówka. Jaki ma na siebie plan? Idea jest prosta – cotygodniowe imprezy, na których grają najlepsi DJ-e z Polski i Europy, booking zaś oparty na tech house / deep house / oriental / dark disco / downtempo /italo disco/ organic house, a to wszystko w niezwykle enigmatycznej i hipnotyzującej oprawie wizualnej.

Pieklo nad Niebem

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Piekle bowiem, prócz czerwonych kotar, parkietów i baru z wiszącym nad nim złotym sufitem, nie brakuje oryginalnych, czasem psychodelicznych ekspozycji od Glitter Confusion — specjalistów od kreowania równoległych światów poprzez rzeźby i performance.

Chcemy przybliżyć trochę klimat panujący w berlińskich klubach takich jak KaterBlau czy Sisyphos oraz przenieść w mury Piekła nieco festiwalowego brzmienia — mówi Krzysztof Stelmach, jeden z twórców Piekła.

Podkreśla też, że bezpieczeństwo, miłość, szacunek i otwartość to regulamin tego miejsca i każdy, kto zechce spędzić tam noc i zatopić się w muzyce, poczuje się tam dobrze.

Kosma x DJ set

Piekło nad Niebem

fot. materiały prasowe

Od gramofonów po digital – historia Pauli Pocket

Jeśli taki plan na siebie ma Piekło nad Niebem, to wybór Pocket to absolutny brak przypadku. Pauli zaczęła przygodę z didżejką w bardzo młodym wieku, dlatego też na swoje pierwsze imprezy przychodziła w towarzystwie swojego taty.

Były to dla niej czasy gramofonów, noszenia ciężkiej torby i wyciągania z niej ulubionych płyt, żeby następnie zaczarować parkiet. W chwili obecnej korzysta z dobrodziejstw rewolucji cyfrowej i raczy gości klubów selekcją w stylu deep, tech i organic house.

Pauli Pocket x DJ Set

W Berlinie praktycznie nie ma klubu, zaczynając od Kater i Sisyphos, a kończąc na Sucide Circus, czy Watergate i Renate, w którym Pauli nie pojawiałaby się regularnie. Jednak nie tylko lokalna scena jest w kręgu jej zainteresowań, bowiem bookowana jest w praktycznie całej Europie, od wschodu do zachodu. W 2018 roku mogliśmy ją za to usłyszeć na naszym rodzimym Garbicz Festival.

Pauli Pocket w Piekło nad Niebem

Jeśli chcecie się poczuć dekadencko, odpłynąć w dźwiękach głębokiego house’u, spowić się w dym i róż — koniecznie wpadajcie do klubu Piekło nad Niebem w najbliższą sobotę, 23 października. Start imprezy o 23:00.

Piekło nad Niebem

fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →