Pacha Ibiza znów jest na sprzedaż

fot. Pacha Ibiza / Facebook
News
Pacha

Hiszpańskie media donoszą, że legendarna sieć dyskotek „rozważa możliwość pozyskania nowego partnera”, aby rozpocząć proces ekspansji z nowymi projektami na Majorce, w Londynie, Dubaju, Miami, a także na Formanterze i Marbelli. Właściciele Pacha Ibiza odmówili komentarza w tej sprawie.

Pacha Ibiza – owocne lato 2022

Pacha Ibiza jest „prawdziwą maszyną do zarabiania pieniędzy” Universo Pacha, która w przyszłym roku kończy pół wieku. Ricardo Urgell założył firmę w 1973 r. i sprzedał ją funduszowi inwestycyjnemu Trilantic w 2017 roku, wraz z pozostałymi aktywami grupy, zachowując 10% dla rodzinnego biznesu. Według El Confidencial fundusz venture capital kierowany przez Javiera Banóna i Javiera Olascoagę, byłych Lehman Brothers, postanowił wystawić grupę na sprzedaż po tym, jak tego lata odnotowała rekordowe przychody w dwóch głównych lokalizacjach: na Ibizie i greckiej wyspie Mykonos. Chodzi o to „aby znaleźć nowego partnera do sfinansowania międzynarodowej ekspansji prestiżowej hiszpańskiej marki”. Cała grupa jest na sprzedaż za… 500 milionów euro, czyli jej wartość wzrosła prawie dwukrotnie od transakcji w 2017 roku. Trilantic zwrócił się do państwa zaledwie dziewięć miesięcy temu o złagodzenie skutków kryzysu spowodowanego pandemią.

Claptone: The Masquerade @ Pacha Ibiza Opening (Full Set) | Livestream

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →