Nowości od Gerda Jansona – podcast i wywiad dla Phonica Records

Gerd Janson to człowiek, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi disco i house'u. Genialny selektor i producent zarejestrował właśnie nowy podcast i udzielił wywiadu dla wytwórni Phonica Records.

Gerd Janson – niedzielny mistrz ceremonii w Panorama Bar

Gerd Janson to prawdopodobnie jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów house’owych ostatnich lat. Genialny selektor, producent, którego kawałki rozgrzewają parkiety klubów do czerwoności. Na co dzień, prócz grania setów na całym świecie, zajmuje się prowadzeniem swojego labelu – Running Back oraz sklepu z winylami. W przeszłości pisywał również do renomowanego magazynu Groove.

Gerd Janson | Boiler Room x Eristoff: Belgium – Day/Night

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przyjazna brodata postać niemieckiego artysty, to również jeden z filarów niedzielnych imprez w Panorama Barze. Gerd Janson w berlińskim klubowym świecie znany jest ze swoich doskonałych closingów trwających do wczesnych porannych godzin, które za każdym razem przyciągają zastępy miłośników muzyki house i disco. O jego talencie, jako DJ-a, najlepiej świadczy siła z jaką jego selekcja oddziałuje na kawałki granę w klubach na całym świecie. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Gerd Janson w podcaście dla Phonica Records

Dzisiaj wirtuoz zza zachodniej granicy podzielił się najnowszym podcastem zrealizowanym dla Phonica Records. Przy okazji udzielił również krótkiego wywiadu, który znajdziecie pod tym adresem.

Phonica Mix Series 72: Gerd Janson

Z rozmowy możemy dowiedzieć się m.in. jak mija mu czas kwarantanny, czego słucha w domu, jakie są plany wydawnicze jego labelu na nadchodzące miesiące oraz jaki pomysł przyświecał w nagrywaniu wspomnianego mixu. Polecam serdecznie lekturę, zarówno tę muzyczną jak i słowo pisane.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →