Nowa Rezydencja w Klubie Hotelowym. Zagrają Lily Palmer i Worakls

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Nowa REzydencja w Klubie Hotelowym

Nowa Rezydencja w dwa najbliższe piątki rezydować będzie w klimatycznym Klubie Hotelowym. 3 września wystąpi Lily Palmer, a tydzień później Worakls.

Najbliższe dwa piątki w Przestrzeniach Forum

Nowa Rezydencja przenosi się tymczasowo do Klubu Hotelowego. Nadejście jesieni spowodowało, że trzeba było znaleźć cieplejsze miejsce dla wielbicieli elektroniki. Klub to dawne 89 w Hotelu Forum. Jeśli jednak pogoda dopisze, goście Rezydencji znowu będą mogli bawić się w Nowej Hucie. Pewne jest za to, że eventy organizowane w dwa najbliższe piątki będą miały miejsce przy ul. Marii Konopnickiej 28.

Klub Hotelowy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klub Hotelowy to nowe wcielenie miejsca, które w latach 90. działało pod szyldem Crazy Dragon, a przed kilkoma laty jako 89 – wspólne przedsięwzięcie festiwalu Unsound i Forum Przestrzenie. Teraz jest to lokacja do wynajęcia — wciąż bardzo karminowa, klimatyczna, jak wyjęta z filmu Davida Lyncha.

Ciekawi artyści w Nowej Rezydencji

Lilly Palmer to artystka, która pojawiła się na scenie w okolicach 2015 roku. Zaproponowała własną tech-house’ową wizję i wiele czasu spędziła z klubowym undergroundem. Wkrótce rozpoczęła swój rajd po największych klubach i festiwalach na świecie (kilkakrotnie odwiedzając także nasz kraj), który trwa po dziś dzień. Będziecie mogli ja usłyszeć 3 września.

Lily Palmer x techno set

Młody, francuski artysta Worakls jest głównie kompozytorem. Dorastał w rodzinie muzyków, a naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku zaledwie 3 lat. Wkrótce po skończeniu konserwatorium odnalazł się w muzyce elektronicznej. Był to idealny sposób na nadanie swoim melodiom niezrównanego oniryzmu i siły, która tak bardzo im odpowiada. Swoje inspiracje czerpie m.in. ze ścieżek dźwiękowych do filmów, czy muzyki klasycznej. W 2014 roku wraz z przyjaciółmi N’to i Joachimem Pastorem stworzył wytwórnię Hungry Music. Pozwala mu ona w pełni wyrazić się artystycznie.

Wszystkie moje utwory są podzielone na 8 grup instrumentów. Poza tym staram się znać moje utwory najlepiej, aby móc improwizować na klawiaturze. Oczywiście zawsze fajnie jest przed tym, ponieważ musi dobrze brzmieć… nie tylko fajnie się gra! Ha ha

Worakls wystąpi w Nowej Rezydencji 10 września.

Worakls Orchestra x live

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →