Nowa Rezydencja ogłasza program na resztę sezonu letniego. Będzie w czym wybierać

Eventpromo News
Nowa Rezydencja, Lily Palmer, Hector Oaks, Alignment, Gus Gus , Nastia

Nowa Rezydencja pragnie ogłosić swój program na najbliższe tygodnie. Począwszy od 6 sierpnia Krakowski klub odwiedzą m.in. Gus Gus, Lily Palmer, Hector Oaks, Nastia, Alignment oraz Leo Raffen. Na trzy kolejne nazwiska trzeba będzie poczekać.

Rozświetliła starą architekturę Huty, tworząc unikalną przestrzeń do imprezowania. Charakterystyczne dla industrialnych motywów i robotniczych korzeni miejsce każdego tygodnia przyciąga setki miłośników muzyki elektronicznej. Tylko w ostatnich dwóch miesiącach gościła u siebie Ten Walls, Klangkuenstlera, Olivera Huntemanna, Dubfire czy Headless Horsemana. Świętująca w czerwcu pierwsze urodziny Nowa Rezydencja idzie za ciosem anonsując kolejne nazwiska, które usłyszymy w nadchodzących tygodniach. 

Przeczytaj również: Alignment: Uwielbiam obecną falę trance i techno lat 90′ – wywiad

Alignment

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Alignment / Facebook

Nowa Rezydencja kontynuuje zagraniczne zaciągi

Już w sobotę przestrzeń Nowej Rezydencji wypełni muzyka mieszkającego na co dzień w Berlinie Francesco Pierfeliciego, znanego jako Alignment. Włoch, który nie ukrywa sympatii do muzyki trance, zintensyfikował w ostatnich miesiącach częstotliwość własnych wydań czego rezultatem były EP-ki wydawane dla KNTXT, Voxnox czy Suara. Wyróżnić należy szczególnie tę, wydaną dla Involve Records1992, niezwykle ciepło odebraną na Zachodzie.

Koniec sierpnia to wizyta Nastii, ukraińskiej DJ-ki, założycielki wytwórni NECHTO, która za główny cel w trakcie swoich występów stawia wypełnianie parkietu po brzegi wprowadzając ludzi w wyjątkowy stan uniesienia. Początek września będzie stał pod znakiem Lily Palmer i jej seta przepełnionego głębokimi basami i akompaniującymi im melodiami. Hector Oaks z kolei zadomowił się u nas na tyle swobodnie, że trudno cokolwiek nowego napisać na jego temat. Wszyscy wiedzą z czym to się je. Podobnie jak sam Hiszpan. Mistrz przez wielkie „M”. Sezon zamknie znany wszystkim GusGus w formie DJ Seta.

Karnival á Klapparstíg – Biggi veira/GusGus

Rozkład jazdy Nowej Rezydencji prezentuje się następująco:

  • 6 sierpnia: Leo Raffen
  • 7 sierpnia: Alignment
  • 27 sierpnia: Nastia
  • 3 września: Lily Palmer
  • 10 września: TBA
  • 17 września: Hector Oaks
  • 18 września: TBA
  • 25 września: GusGus DJ set

Organizatorzy nie odkryli wszystkich kart, dlatego polecamy regularnie sprawdzać, co aktualnie dzieje się w Nowej Hucie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →