Worakls wystąpi w Polsce. Znamy miejsce i datę wydarzenia

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Worakls

Już 11 marca na polską ziemię powróci jeden z magików współczesnej muzyki elektronicznej. Na imprezie From France With Love we wrocławskim Transformatorze wystąpi francuski maestro Worakls. To zdecydowanie jeden z najważniejszych, klubowych bookingów tego sezonu. Sprawdź szczegóły.

Francuski magik zaczaruje Transformatorem

Wrocławski Transformator nie zwalnia tempa i przynosi nam kolejny elektroniczny skarb. Po ogłoszonym niedawno bookingu Oxia, właściciele klubu jeszcze raz sięgają po jednego z najwybitniejszych przedstawicieli francuskiej muzyki tanecznej. W marcu na imprezie From France With Love usłyszymy Worakls, niesłychanie rozchwytywanego artystę oscylującego wokół wzniosłej, melodyjnej i porywającej muzyki.

Worakls
fot. materiały prasowe

Młody, francuski artysta Worakls jest głównie kompozytorem. Dorastał w rodzinie muzyków, a naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku zaledwie 3 lat. Wkrótce po skończeniu konserwatorium odnalazł się w muzyce elektronicznej. Był to idealny sposób na nadanie swoim melodiom niezrównanego oniryzmu i siły, która tak bardzo im odpowiada. Swoje inspiracje czerpie m.in. ze ścieżek dźwiękowych do filmów, czy muzyki klasycznej. W 2014 roku wraz z przyjaciółmi N’to i Joachimem Pastorem stworzył wytwórnię Hungry Music. W ostatnim czasie uruchomił jeszcze jeden label Sonate, pozwalający mu w pełni wyrazić się artystycznie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Myślę, że wszyscy kompozytorzy inspirują się różną muzyką. Tak się składa, że moje wpływy to głównie muzyka klasyczna i filmowa … a także techno! Tak naprawdę nie zadaję sobie pytania, dlaczego powinienem użyć syntezatora w tym miejscu lub wiolonczeli gdzieś indziej. To się po prostu dzieje, to mój naturalny sposób komponowania muzyki. Kiedy zaczynałem, byłem bardzo zainteresowany minimalem i właściwie nadal go kocham. Prawdą jest jednak, że z czasem bardzo uspokoiłem ten „klubowy” klimat i spojrzałem bardziej w stronę wersji koncertowej. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale wydaje mi się, że moja muzyka ewoluuje naturalnie wraz z moimi gustami.

Worakls Orchestra live at Château La Coste in France for Cercle

BE Kolektiv wraca z cyklem “From… with love” i raz jeszcze zaprasza nas na magiczny trip. Tym razem celem podróży jest Francja i Worakls, który występując od 10 lat, nie dość, że dotarł do czołówki producentów muzyki elektronicznej to jeszcze wykonał wielką pracę w przeniesieniu jej z klubów na sale koncertowe oraz w uczynieniu z elektroniki widowiska nie tylko tanecznego. Francuzowi asystować będzie Enigmatic, Weikum i kilka innych, wciąż nieogłoszonych postaci z lokalnego podwórka.

Worakls we wrocławskim Transformatorze – gdzie kupić bilety?

Wydarzenia z artystami z najwyższej możliwej półki najczęściej kończą się sold-outem. Zachęcamy do jak najszybszego zaopatrzenia się we własną wejściówkę – tym bardziej, że pierwsza pula biletów wyprzedała się w błyskawicznym tempie. Po gwarancję uczestnictwa w magicznej nocy pod batutą Worakls odsyłamy na portal Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest drugi rzut biletów w cenie 80zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →