Nowa płyta Vitalica jest już dostępna w sieci

Fot. Materiały promocyjne
News
Vitalic - sprawdź, jak brzmi najnowsza płyta Francuza

W dniu premiery krążka DISSIDÆNCE EPISODE 1 Vitalica, ukazał się również czwarty singiel promujący wydawnictwo.

Vitalic – sprawdź, jak brzmi najnowsza płyta Francuza

Jedni go kochają, inni nienawidzą. Vitalic – jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki elektronicznej, wypuścił właśnie piąty w swojej karierze album studyjny zatytułowany DISSIDÆNCE EPISODE 1. Jak wskazuje dopisek „episode 1”, DISSIDÆNCE będzie miał swoją drugą odsłonę, data jej wydania nie jest jednak jeszcze ujawniona.

Podczas komponowania zdałem sobie sprawę, że osiem utworów to za mało jak na album, a szesnaście to już przesada, więc postanowiłem skrócić całość o połowę. Głównym powodem było jednak to, że czułem, że nie byłem w stanie wyrazić wszystkiego, co chciałem na pierwszej części DISSIDÆNCE, dlatego będzie ona miała dwie części – zdradził w jednym z wywiadów Vitalic.

Vitalic – DISSIDÆNCE EPISODE 1

Artysta opisuje swoją najnowszą płytę, jako „powrót do korzeni dźwiękowej tożsamości, swoistą reinterpretację rockowej energii z jego wczesnych albumów”. DISSIDÆNCE możecie wysłuchać w całości poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wraz z premierą albumu wypuszczony został również czwarty singiel pochodzący z DISSIDÆNCE. Mowa o Haute Definition, do którego powstał teledysk, wyreżyserowany przez Quentina Kerivena.

Vitalic – Haute Definition 

Vitalic – od szlagiera do szlagiera

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna działalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco.

Parkietowe szlagiery Vitalica, począwszy od Stamina, La Rock 01 czy Second Lives ,można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez środowisko muzyczne.

nowa płyta vitalicaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →