Piękny gest fanów zmarłego DJ-a. Jamie Roy trafił na szczyt Beatport

fot. fatsoma.com
News
Jamie Roy na szczycie

Wszystkie wpływy z utworu nagranego przez Jamiego Roya zostaną przekazane jego rodzinie.

Jamie Roy na szczycie

Kawałek Organ Belta szkockiego DJ-a i producenta Jamiego Roya znalazł się na szczycie listy przebojów Beatport. Stało się to zaledwie tydzień po jego śmierci. Kawałek został oryginalnie wydany przez wytwórnię Trick w 2021 roku, a dzięki kampanii przyjaciół i rodziny Roya zrobiło się o nim znów głośno. W akcję promocyjną zaangażowały się również wielkie nazwiska, takie jak Jess Bays, Leftwing : Kody, Michael Bibi czy Richy Ahmed. Wszystkie wpływy z utworu zostaną przekazane rodzinie zmarłego DJ-a.

Ostatni post Roya na Instagramie, który ukazał się zaledwie kilka dni przed jego śmiercią, zawierał wiadomość dla fanów:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cóż, Organ Belta będzie mieć rok w przyszłym tygodniu! Właśnie spojrzałem i jest nr 37 na liście przebojów. Jestem też 46. najlepiej sprzedającym się artystą house’owym, dziękuję wszystkim!

Tragiczna wiadomość o śmierci Szkota została potwierdzona 21 września. Rodzina artysty wydała wtedy oświadczenie, w którym mogliśmy przeczytać:

Jamie był bardzo kochanym i utalentowanym synem, bratem, bratankiem i wujkiem oraz był kochany przez swoich wielu przyjaciół i kolegów, zarówno w branży muzycznej, jak i poza nią. Wszyscy jesteśmy absolutnie załamani.

Jamie Roy – Organ Belta

Od dusznych klubów w Glasgow do słonecznej Ibizy

Spędziwszy swoje młode lata jako stały bywalec nocnego życia Glasgow, Jamie zakochał się w undergroundowej scenie elektronicznej i wsiąkł w nią całkowicie. Nieoczekiwany obrót wydarzeń doprowadził do tego, że Szkot spędził sześć kolejnych lat na Ibizie, gdzie szybko stał się jednym z najbardziej pożądanych DJ-ów.

Roy był rezydentem u Steve’a Lawlera w jego Viva Warriors. Później zaliczył również spektakularne występy w Pacha Ibiza, Snowbombing FestivalMinistry Of Sound, EPIC Hotel Miami i rezydenturę na Cuckoo Land Pool Party w Ibiza Rocks. Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →