Nation of Gondwana – perła niemieckich festiwali. Co za line-up

via instagram.com/nation_of_gondwana_pyonen
News
Nation of Gondwana

Wyszukiwanie festiwalowych perełek to jedna z naszych ulubionych, redakcyjnych czynności. Kto mocno w grze, tego na pewno nie zdziwi nasz dzisiejszy typ w postaci Nation of Gondwana. Mamy przeczucie, że to jedna z tych inicjatyw o której istnieniu nie każdy u nas jeszcze wie. Możecie nam wierzyć - ten fest to absolutne złoto. Właśnie poznaliśmy pierwsze nazwiska. Sprawdź.

„Wszystko jak zawsze, ale też wszystko trochę inaczej” – takim mottem wita się z nami jeden z najbardziej odjechanych, niemieckich festiwali Nation of Gondwana. Choć sami jeszcze się tam nie pojawiliśmy, mamy informację z pierwszej ręki, że festiwal dorównuje bardziej znanym Garbicz czy Fusion Festival. W ostatnim, corocznym rankingu opiniotwórczego magazynu Groove Nation of Gondwana zajął czwarte miejsce, wyprzedzając takie klasyki jak Dekmantel, Awakenings, Time Warp czy Nature One. Ciężko o lepszą rekomendację.

Witamy w półfantastycznym wszechświecie równoległym. Prosto z ministerstwa hedonizmu oddalonego od rzeczywistości zapraszamy na euforyczną autodestrukcję na łące w Greenfield. Miłośnicy czynnika plenerowego opuśćcie swoje krainy zmartwień i wejdźcie do panteonu pjonistycznego pandemonium partycypacyjnego dwudziestego dziewiątego narodu Gondwany! Spodziewajcie się symfoników dźwięku dyrygującymi adrenaliną naszych gości. Glutaminian emocji gwarantowany. Dodatek za odległość nie będzie przyznawany

– organizatorzy
via instagram.com/nation_of_gondwana_pyonen

Nation of Gondwana to jeden z lepiej zaprogramowanych, muzycznych festiwali z muzyką elektroniczną na świecie. Przemyślany line-up pełen uznanych nazwisk i nieoczywistych postaci to spełnienie marzeń każdego melomana otwartego na nowe brzmienia. Za nami pierwszy, obłędny rzut artystów. Poniżej namiastka tego, co usłyszymy na bajecznej imprezie, zlokalizowanej sto kilometrów od granicy Polski:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ANETHA I BARBARA HOFMANN I BASHKKA I BEN KLOCK
CALESSI&SARAH KREIS I COTUMO I DER DRITTE RAUM
DJ FUCKOFF B2B NARCISS I FELDE I FERRARI RIOT I FRIVOLOUS
GINA SABATINI I INTERGALACTIC NONSENSE THEATER I ISABELLA
JAKOJAKO KALIPO I KIDDY SMILE I KITTIN I MIDAS 104 I RAFUSH
RODHAD I ROI PEREZ I ROMAN FLUGEL I SHEILA I TSHA I VOLVOX
ZOMBIES IN MIAMI I ZWIELICHT

Czytaj także: Festiwale w 2023 roku, które musimy zobaczyć na własne oczy

Nation of Gondwana odbędzie się między 21 a 23 lipca w w Grünefeld pod Berlinem. Przedsprzedaż biletów w cenie 183 euro rozpoczęła się 5 kwietnia. W obliczu ogłoszonego w tym samym czasie line-upu nie powinniście zbyt długo czekać z decyzją. Czy jest coś piękniejszego niż odkrywanie nowych festiwali? Koniecznie sprawdźcie pełen line-up pod tym adresem.

MARRØN | Nation of Gondwana 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →