Monika Kruse w tym roku nie wróci na scenę

News

Zdrowie zawsze powinno być priorytetem. Uznana berlińska DJ-ka i producentka techno Monika Kruse, która niedawno ogłosiła, że zmaga się z problemami zdrowotnymi, postanowiła przedłużyć swoją nieobecność na scenie do końca tego roku. Wobec tego artystka nie wystąpi na tegorocznej edycji Mayday w katowickim Spodku.

Monika Kruse musi odpocząć

Przypomnijmy – w ubiegłym miesiącu Monika Kruse poinformowała, że od dłuższego czasu cierpi na ataki paniki, które doprowadziły ją do serii załamań nerwowych. W konsekwencji granie i podróżowanie stały się dla niej niemożliwe. Wiadomość znanej DJ-ki wywołała ogromne poruszenie wśród ludzi z branży. Artystka natychmiast otrzymała ogromną ilość słów otuchy i wsparcia od fanów oraz przyjaciół ze sceny. Zły stan zdrowia Moniki Kruse pobudził również debatę na temat zdrowia psychicznego wśród ludzi sceny elektronicznej. Szukano także przyczyn kryzysu – część ludzi wskazywała na wpływ mediów społecznościowych, które wypaczają kształt sceny, co powoduje wypieranie ważnych i utalentowanych dla niej postaci.

Monika Kruse @ Montparnasse Tower Observation Deck in Paris, France for Cercle

W czwartkowe popołudnie artystka opublikowała w swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym podziękowała fanom i promotorom za wsparcie oraz poinformowała o przedłużeniu swojej nieobecności:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drodzy fani i promotorzy, bardzo dziękuję za wszystkie Wasze piękne wiadomości. Jestem przytłoczona i naprawdę wzruszona Waszą troską i miłością. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Niestety muszę teraz odwołać wszystkie koncerty do końca roku i odpocząć, by powrócić do zdrowia. Trochę się polepszyło, ale nadal muszę popracować nad problemami lękowymi, obniżyć poziom stresu i wzmocnić układ odpornościowy. Otrzymałam już pomoc, ale powrót do równowagi psychicznej i fizycznej jest długotrwałym procesem. Ciągle boję się strachu, ale dużo się uczę o sobie. To trudny czas, ale wiem też, że będą lepsze dni i widzę w tym szansę na rozwój. Jeszcze raz przepraszam za rozczarowania i kłopoty z powodu moich odwołanych występów. Życzę Wam wszystkim dobrego zdrowia, szczęścia i nie zapomnijcie o tańcu. Wysyłam dużo miłości. Wasza Monika

– czytamy w oświadczeniu artystki.

Artystce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →