Majestatyczny Las Palace rozpoczyna trzeci sezon

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Las Palace

Wielkimi krokami nadciąga mini festiwal w postaci Day&Night w magicznym miejscu jakim jest Las Palace. Sprawdź szczegóły.

Las Palace. Butikowy festiwal w epickiej przestrzeni

Nocna magia, dzienna energia, czyli Las Palace wchodzi w trzeci sezon istnienia. Wydarzenie odbędzie się w pięknym otoczeniu przyrody i malowniczej scenerii, gdzie światło słoneczne ustępuje miejsca magii nocnej. Ten urokliwy festiwal odbędzie się w osławionym już Las Palace, jednej z najpiękniejszych imprezowych scenerii w naszym kraju. To malowniczy dworek położony we wsi Chocicza, który już niedługo po raz kolejny przekształci się w jedno z najciekawszych muzycznych miejsc w Polsce.

Las Palace
fot. materiały prasowe

Na tegorocznej edycji wystąpią najlepsi polscy artyści kategorii techno / house i drum and bass, którzy zapewnią muzyczne doznania na najwyższym poziomie. Wśród pierwszych ogłoszonych artystów znajdziemy Lulu Malinę, tykającą bombę energetyczną, zmiatającą każdy parkiet, jakim przyjdzie jej dyrygować. Towarzyszyć jej będzie m.in. stołeczna techno legenda w postaci Truanta. Na scenie house/techno usłyszymy ponad to Toma Palasha, Simę, Lili Hauser, Instincta i Michała Purola. Za scenę z połamanym brzmieniem pod banderą Eclipse odpowiedzą: Sick, Sinusoyda, Bambi Uzi, Keya, Pogan, Panic System b2b Impakt oraz Switch. Kolejni artyści zostana ogłoszeni w niedalekiej przyszłości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Las Palace
fot. materiały prasowe

Czerwcowe wydarzenie DAY&NIGHT zostanie podzielone na dwie części., gdzie wydarzenia za dnia odbędą się w plenerze a nocne w pałacu. Na miejscu istnieje możliwość rozbicia namiotu bądź wjazdu kamperem, zaś teren zostanie zaopatrzony w niezbędne sanitariaty. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji, o których przekonamy się już niebawem.

DAY & NIGHT @ Las Palace – gdzie kupić bilety?

Bilety na zbliżające się wydarzenie DAY&NIGHT w Las Palace otrzymamy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest pierwsza pula biletów w cenie 70zł. Kwota ta utrzyma się do wyczerpania zapasów lub najpóźniej do 9 czerwca.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →