Technokracja przejmuje Las Palace

Eventpromo
Technokracja przejmuje Las Palace w weekend, 7-8 sierpnia

Dwa tygodnie. Tyle dzieli nas od jednego z ciekawszych wydarzeń tego lata. Technokracja przejmuje Las Palace ze świetnym składem artystów.

Las Palace – o tej miejscówce pisałem ostatnio w samych superlatywach, ale ciężko mówić o tak magicznym miejscu w inny sposób. Malowniczy dworek położony we wsi Chocicza już niedługo po raz kolejny przekształci się w jedno z najciekawszych muzycznych miejsc w Polsce. Po serii udanych eventów, włodarze obiektu postanowili wpuścić tam ekipę Technokracji. Skład, który zaprosił kolektyw z Poznania może poskutkować zdarciem desek z parkietu.

Technokracja x Las Palace – line-up

No i dochodzimy do line-upu. Tu to dopiero jest, jak to się kolokwialnie mówi, „grubo”. W roli headlinerów usłyszymy troje doskonałych wykonawców – święcącą ostatnio triumfy na arenie międzynarodowej Monster, Michała Jabłońskiego oraz niezastąpionego Dtteka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Impact: Monster

Jeśli do tego zestawu dodamy Violent i Hatelove oraz ekipę Technokracji w stałym i niezmordowanym składzie – Paka, Impakt, Spete, Potocki i No_Contact, otrzymamy mieszankę wybuchową. I nie chodzi mi o żadnego drinka, tylko o konkretne brzmienie w najlepszym wydaniu, jakie możecie sobie wyobrazić.

Strikt Podcast #30 – no_contact

Technokracja x Las Palace, 7 sierpnia w Chociczy – bilety

Wydarzenie Technokracja x Las Palace odbędzie się w piątek, 7 sierpnia w Las Palace. Na terenie obiektu znajdziecie parking i wiele innych udogodnień przewidzianych dla uczestników. Bilety na imprezę dostępne są na stronie Biletomat.pl. Śpieszcie się, bo rozchodzą się, jak zimna wódka na weselu!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →