LuLu Malina & Friends wystąpią w ten weekend w Szczecinie

Hala Odra
Eventpromo
lulu malina & friends w szczecinie

Już w najbliższą sobotę w Hali Odra za deckami pojawią się LuLu Malina & Friends. Przestrzeń utrzymana w klimacie retro, przywodząca na myśl imprezy na wybrzeżu, idealnie ugości dźwięki melodic techno i progressive house płynące z głośników.

LuLu Malina, czyli rajski ptak za konsolą

LuLu Malina potrafi tworzyć eklektyczne sety, oparte na konsekwentnie dobranych tonacjach. Daje to wrażenie lekkości i płynności muzyki, którą decyduje się prezentować publiczności. W ostatnich latach trance i melodic techno zdają się tworzyć bardzo bliską więź. Ich wzajemne wpływy przenikają się coraz bardziej, a LuLu zdaje się to naturalnie rozpoznawać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lulu Malina

Seb & Rodrigezz [Affekt/Pralnia]

To didżejskie duo umiłowało sobie najbardziej deepowo-techhouse’ową stylistykę. Potrafią nadać oni głębię brzmieniom, które od lat kojarzą się z najlepszymi imprezami. Sety, które publikują, cieszą się ogromnym uznaniem zbierają tysiące odsłuchań. Wszystko za sprawą dorobku niemalże 18 lat za deckami i wywiedzionej z tego wiedzy o selekcji, jak i perfekcyjnych przejściach.

Seb & Rodrigezz @ vinyl set [Czwórka]

Seb poświęcił się bez reszty gramofonom. Związany z Wrocławiem, był rezydentem wielu klubów w tym mieście. Jego najdłuższa współpraca przebiegała z Drogą do Mekki, gdzie zajmował się oprawą muzyczną. Był też współautorem cyklu Stay Dirty! Import, w ramach którego wystąpili tacy artyści jak Antonelli Electric, Jeff Milligan, Narcotic Syntax, Lawrence aka Sten czy Apparat.

Seb & Rodrigezz

Rodrigezz, poza didżejką, zajmuje się też animacją kultury, współtworzeniem kampanii społecznych czy instalacji multimedialnych. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Impulse of Tunes. Dla Muno podzielił się niegdyś selekcją ulubionych tracków, a także własną drogą do wyrabiania sobie gustu muzycznego. Obecnie jest rezydentem klubu Pralnia oraz członkiem kolektywu Affekt.

LuLu Malina x Radio Ram

Oprócz tego wystąpią również Holly Molly i Julek Trasiuk i przygotują dla Was nie lada klimatyczną ucztę muzyczną.

Lulu Malina & Friends w Hali Odra w Szczecinie – bilety

Hala Odra to nowe miejsce na eventowej mapie Szczecina. Przyjdźcie koniecznie je sprawdzić. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →