Len Faki zapowiada najnowszą EP-kę kosmicznym singlem. Słuchamy!

facebook.com/lenfaki
News
Len Faki

Len Faki wraca z najnowszym wydawnictwem w swoim autorskim labelu Figure. Po dwóch latach pracy w studio rezydent Berghain częstuje nas pierwszym singlem z nadchodzącej EP-ki Fusion EP 01/03. Słuchamy.

Len Faki. Długo oczekiwany, studyjny powrót rezydenta Berghain

Len Faki zapowiada swoją nadchodzącą EP-kę Fusion EP 01/03 i udostępnia pierwszy z singli zatytułowany Don’t Be Stupid Day. Premiera najnowszego wydawnictwa zaplanowana jest na 3 lutego, zaś sama EP-ka wyjdzie nakładem legendarnej oficyny należącej do Fakiego – Figure. Singiel ma zaprezentować to, co ma nadejść ze strony jednego z najbardziej innowacyjnych artystów techno naszych czasów. Najnowszy singiel to część ogromnej, blisko 2-letniej pracy w studio.

Dzisiaj robimy pierwszy mały krok w kierunku wydania mojej nadchodzącej EP-ki na Figure. Jest to część ogromnego dorobku, nad ktorym pracuję od ponad dwóch lat. Co tydzień będziemy udostępniać Wam jeden utwór w pełen długości, aż do momentu ukazania się całej EP-ki, która ujrzy światło dzienne już 3 lutego. Wypatrujcie tracków w każdy piątek – mam nadzieję, że przypadną wam do gustu. Teraz możecie zanurzyć sie w Don’t Be Studid Day na wszystkich znanych platformach. Jestem ciekawy Waszych opinii i przemsleń na temat tego kawałka. Czekam na Wasze komentarze i liczę, że będziecie ze mną w tej przygodzie.

– Len Faki

Len Faki
facebook.com/lenfaki

Mieszkający w Berlinie producent to ikona muzyki techno, rezydent legendarnego Berghain, założyciel uznanego labelu Figure. Jego wielogodzinne, energetyczne sety zapisały się na stałe, zarówno w świadomości słuchaczy, jak i w historii muzyki elektronicznej. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Berghain – 10 topowych faktów i mitów o klubie-legendzie

Len Faki przyzwyczaił nas do kreacji własnego, muzycznego uniwersum, które wypełnia surowym, innowacyjnym brzmieniem, opartym na jego artystycznej wrażliwości oraz głębokim zrozumieniu istoty techno. Przez lata swojej kariery stworzył wiele świetnych produkcji i remiksów – brzmienie premierowego singla Don’t Be Stupid Day potwierdza tylko wyjątkowe, produkcyjne umiejętności Fakiego. Najnowsze wydawnictwo Lena można zamawiać za pośrednictwem Bandcampu artysty.

Len Faki – Don’t Be StupidPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →