Krok dalej i współpraca, która zaskakuje po raz kolejny. Airod i Amelie Lens ze wspólnym EP

News
Airod, Amelie Lens, Raver's Heart, Lenske

Amelie Lens i Airod ponownie łączy siły. Premiera debiutanckiej wspólnej EP-ki belgijsko-francuskiego duetu została zapowiedziana w dwóch terminach, na poczet wytwórni Lenske Records.

Od momentu pojawienia się Airoda w labelu należącym do Amelie Lens za sprawą epki Voltage w 2019 roku, współpraca obojga artystów z miesiąca na miesiąc przybiera na intensywności. Jak się okazało, dwa kolejne solowe wydawnictwa, EP-ki Rave Cycle Venom, były zaledwie pierwszym krokiem w dalszej, jednak wspólnej przygodzie członka kolektywu Molekül i Lens.

Airod & Amelie Lens – Escape [Lenske Records]

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Airod & Amelie Lens. Krok na przód

Pierwszą namiastkę producenckiej współpracy Belgijki i Francuza poznaliśmy pod koniec 2020 roku, za sprawą kompilacji labelu Exhale. Stworzony na jej poczet acidowy utwór Adrenaline utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów Beatport przez kilka tygodni po wydaniu. Duet nie miał zamiaru spoczywać na laurach czego efekt widzimy pół roku później.

Jestem podekscytowany mogąc ogłosić wydanie kolaboracyjnej EP-ki Raver’s Heart z Amelie Lens, która ukaże się nakładem Lenske Records. Po pierwszej współpracy przy Adrenaline i zdaniu sobie sprawy jak fajnie było ją tworzyć, zdecydowaliśmy się zrobić krok dalej. Jestem bardziej niż zadowolony z możliwości ponownej współpracy i końcowego rezultatu. Nie mogę doczekać się Waszej opinii na ten temat. Nigdy wcześniej nie pracowałem z nikim nad EP-ką i jestem naprawdę szczęśliwy i zaszczycony, że wyszło nam to tak dobrze!

– tłumaczy wyraźnie podekscytowany Airod

Raver’s Heart ukaże się nakładem Lenske Records 28 maja w formie digital i 25 czerwca na winylu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →