Amelie Lens z nową EPką we własnej wytwórni. Znamy szczegóły

News
Amelie Lens

Amelie Lens powiększa dorobek labelu Lenske o kolejną pozycję. Jest nią EPka Little Robot autorstwa jej samej.

Amelie Lens – dorobek Lenske coraz większy

To już siódme wydawnictwo, które artystka zamierza przedstawić światu za sprawą własnego labelu. Autorami produkcji, które dotychczas pojawiły się pod szyldem Lenske byli m.in. Farrago, Milo Spykers i Airod.

Również sama Lens zdążyła już wydać swój materiał we własnym labelu. Jest nim EPka Basiel. Znalazły się na niej trzy utwory.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amelie Lens – premiera nowej EPki

Nowa EPka zatytułowana Little Robot swoją premierę mieć będzie 12 września. Znajdziemy na niej cztery nagrania. Pierwszego z nich możemy już posłuchać. To tytułowy numer Little Robot.

EPka pojawi się zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. Little Robot będzie można zakupić na 12-calowym winylu.

Amelie Lens w Polsce

Najbliższa okazja, by zobaczyć i usłyszeć Belgijkę w Polsce nadarzy się jeszcze w tym roku. 10 listopada producentka i didżejka wystąpi na Mayday PolandImpreza odbędzie się w katowickim Spodku. Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →