Koniec lata razem z Halą Odra

Fot. Facebook/HalaOdra
Eventpromo
hala odra

Koniec letniego sezonu zapowiada się gorąco w szczecińskiej Hali Odra. Przed nami seria imprez, zaczynająca się od muzyki granej przez berliński kolektyw BCCO, a kończąca na afrobeacie.

27 sierpnia – BCCO Showcase

BCCO powstało na podstawie zasady tworzenia ruchu opartego na społeczności, jednocześnie skupiając, wspierając i promując podobnie myślące lokalne talenty.

Jako kolektyw z siedzibą w Berlinie, który kuratoruje kreatywne projekty w przestrzeni sztuki i muzyki, wierzymy, że oba komponenty są ze sobą silnie powiązane, ponieważ duch czasu kultury i stylu wpływa na sposób, w jaki się zachowujemy i ubieramy. Główny nacisk w pracy kładziemy na charakter współpracy. Połączyliśmy siły z licznymi artystami, by kuratorować kolekcje, wydarzenia muzyczne i wernisaże. Muzyka, wydarzenia, tekstylia: wszystko oparte na współpracy. Wszystkie nasze projekty realizujemy, współpracując z artystami z różnych środowisk. Niezależnie od tego, czy jest to nasz cotygodniowy podcast, co dwa miesiące wieczór klubowy, czy gadżety udostępniane online – wszystko odbywa się poprzez wspólną pracę – mówi kolektyw BCCO.

Podczas BCCO Showcase zagrają: CLTX, Arbitrage i future.666. Wejściówki na wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Future666/BCCO Tower Invites #1

28 sierpnia – Malaxis All Night Long

Następnego dnia po BCCO, zagra duet Malaxis (Axis Operandi i MaL). Axis, dzielił scenę z takimi artystami jak min. Edit Select, Valentino Mora, Shlomo, AWB, Setaoc Mass, VSK, Freddy K czy też Justine Perry. MaL z kolei jest organizatorem imprez pod nazwą COM, skupioną na dźwiękach ambient, electro, minimal i techno.

Przeczytaj: MALAXIS: W muzyce nie chodzi o prędkość, lecz o groove

Bilety na imprezę z Malaxis znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Axis Operandi live stream

3 września – The Very Polish Cut-Outs Showcase

Od ponad 10 lat label The Very Polish Cut-Outs niestrudzenie i z sukcesem prowadzony przez Zambona, wydobywa i promuje muzyczne perły wygrzebane z przepastnych archiwów polskiej muzyki rozrywkowej. W Hali Odra zagrają 3 września.

Wejściówki na imprezę The Very Polish Cut-Outs Showcase są dostępne na stronie Biletomat.pl.

K&K Studio Singers — Ogień (Pejzaż Edit)

4 września – Afrobeats w Hali Odra

DJ SempOne gra muzykę czarną, jak winyle. Odnajduje się zarówno w klasykach, jak i w newschoolowych aranżacjach.

DJ SempOne Afrobeat Promomix

Natty to międzynarodowy DJ, który regularnie gra w polskich klubach. Mieszka w Polsce. Impreza z ich udziałem odbędzie się 4 września.

Nie przegapcie zakończenia lata w Hali Odra i łapcie bilety. Znajdziecie je na Biletomat.pl.

DJ Natty mixPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →