Kolektyw Deep In My Soul zaprasza do Szczecina na Projekt Odra

Fot. Macleans.ca
Eventpromo
Deep In My Soul - kolektyw DJ-ów i producentów

Na wydarzeniu pojawią się Kyau & Albert, Arctic Moon, Siasia, Milkwish i inni. Sprawdźcie szczegóły imprezy organizowanej przez kolektyw Deep In My Soul!

Deep In My Soul – Projekt Odra #1

Projekt Odra, nowa inicjatywa od kolektywu Deep In My Soul, to zderzenie dwóch żywiołów – wody i ognia. Pierwszy z nich powiązany jest z muzyką deep i progressive, drugi z nurtem techno. I to właśnie takie brzmienia będzie można usłyszeć w dniach 28-29 maja w szczecińskiej Hali Odra.

Podczas tego wydarzenie doświadczycie niezwykłych doznań dla swoich zmysłów, pod względem muzycznym oraz wizualnym przy naszych dekoracjach. Przyjazna atmosfera pozwoli Wam przeżyć wiele wspaniałych uniesień. Rozpoczynamy od godziny 18:00 słonecznym beforem na scenie GARDEN, by później przenieść się do hali, gdzie czekać na Was będą dwie różnorodne pod względem muzycznym i wizualnym sceny.

– czytamy w informacji prasowej

Deep in My Soul, Projekt Odra #1
Fot. Materiały promocyjne

Gorący line-up

Jeśli chodzi o line-up, to znajdziemy w nim gorące nazwiska. Główną gwiazdą wydarzenia jest duet Kyau & Albert, który zagra specjalny set z okazji 25-lecia działalności artystycznej. Set ten będzie wyjątkowy nie tylko z racji jubileuszu, ale też z racji zaprezentowania się w nowej, deepowo-progresywnej odsłonie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obok Niemców na scenie zameldują się też m.in. Milkwish, Siasia, Arctic Moon, 2Sher, Adam Sobiech, Aquatic Simon, Czortez, Damian S, Mar-io, Max Tresher, Maywave, Mi. Stick i inni.

Milkwish to postać, którą z pewnością znają wszyscy fani house’u. Na swoim koncie ma szereg wydanych produkcji w takich wytwórniach jak Farbenfroh Records, Digital Noise czy Starlight Music.

Siasia to z kolei prawdopodobnie najważniejsza persona na technicznej mapie Polski. Właściciel prężnie działającej wytwórni Dirty Stuff, promotor, producent, ale przede wszystkim twórca niezliczonej ilości niezapomnianych setów.

Na ciemniejszą stronę księżyca przeprowadzi publikę Arctic Moon, który zagra Dark Seta. Spodziewajcie się kosmicznej mieszanki muzyki filmowej, rocka oraz innych stylów elektroniki, jak np. techno.

Kyau & Albert – Euforia Festival 2021

Deep In My Soul – kolektyw DJ-ów i producentów

Wydarzenie organizuje Deep In My Soul, czyli kolektyw łączący ze sobą DJ-ów i producentów skupiający się na klimatach deep i progressive house, w skład którego wchodzą: Damian S, mi.stick, Mr White, Paul Gavronsky i Souls In Motion.

Projekt Odra #1 – nie czekaj, kup bilet już teraz!

W sprzedaży jest już ostatnia pula biletów, także lepiej pospieszcie się z zakupami! Wejściówki na imprezę, która odbędzie się 28 i 29 maja w szczecińskiej Hali Odra, możecie nabyć na stronie Biletomat.pl. Obecna cena biletów to 89 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →