Jungle Techno z YouTube przyszłej królowej parkietów. Sherelle z nowym singlem na koncie

Fot. Isaac Lamb
Sherelle, fabric presents

Wschodząca gwiazda brytyjskiej sceny, Sherelle, przychodzi do nas z aktualizacją swoich muzycznych poczynań. Szefowa wytwórni Hooversound podzieliła się swoim najnowszym utworem tuż przed premierą autorskiej kompilacji fabric presents

Dorastała na dancehallu, podpatrując teledyski hip-hopu i R&B z nielegalnie pobieranej telewizji kablowej. Niespodziewany przełom w jej karierze nastąpił w lutym 2019 roku, kiedy transmitowany w ramach Boiler Room występ będący mieszanką amerykańskiego footworku i drum’n’bassu, odbił się szerokim echem znacznie dalej, aniżeli w jej rodzinnym Londynie. Masa zapytań o bookingi i coraz większa rozpoznawalność sprawiły, że 27-latka szturmem toruje sobie drogę do sławy z prędkością 160 uderzeń na minutę. Czyli z dokładnym tempem singla JUNGLE TEKNAH będącego jednym z 27 utworów dostępnych na kompilacji fabric presents własnego autorstwa.

Mój mix składa się z artystów, których grałam przez całą moją karierę. Ważnym było dla mnie, aby byli to artyści, których wspieram od samego początku oraz tacy, których odkryłam niedawno. Każdy bez wyjątku jest częścią wielu różnych etapów tego, co obecnie prezentuję. Wszyscy są częścią pięknej muzycznej historii, którą zawsze staram się pokazać w moich miksach.

– wyznała Sherelle

Sherelle – JUNGLE TEKNAH

Sherelle. YouTube prawdę Ci powie

Dumna z możliwości stworzenia kompilacji w ramach fabric london Brytyjka wypuściła z tego tytułu porywający i wysokooktanowy utwór JUNGLE TEKNAH. Czterominutowy banger składa się z atmosferycznych sampli przeplatanych synkopowanymi uderzeniami fortepianu zabierając nas w energetyczną podróż przez jungle warehouse rave lat 90. Będąca „karkołomną eksploracją wszystkiego, co wiąże się z footworkiem, jungle i basem” odsłona artystki, ukaże się 26 listopada.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To marzenie, że poproszono mnie o stworzenie kompilacji fabric. To pierwsze miejsce, do którego poszłam, gdy miałam 18 lat. To była pierwsza seria miksów, która podbiła moje serce, kiedy słuchałam Caspa i Rusko w ramach fabric live. Do stworzenia kawałka zainspirowało mnie obejrzenie kilku filmów na YouTube na temat jungle techno. Od zawsze kochałam ten gatunek i chciałam zrobić unowocześnioną wersję z twistem 160 bpm.

– dodaje artystka

Sherelle, fabric presents

Fot. Sherelle / Facebook

Sherelle jest współzałożycielką (wraz z NAINĄ) uznanej wytwórni jungle Hooversound. W 2021 roku założyła nowy label Beautiful wspierający artystów czarnych i LGBTQI+. Inicjatywa obejmuje wytwórnię płytową i program edukacji muzycznej, w ramach którego odbędą się warsztaty łączące umiejętności techniczne z historią muzyki tanecznej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →