Złote czasy brytyjskiego rave’u i jungle wracają w tracku I.Jordan i Sherelle

via Facebook
News
I. Jordan

Wschodzące gwiazdy brytyjskiej sceny I.Jordan i Sherelle ogłaszają pierwszą wspólną EP-kę M1, M3 / GETOUTOFMIND. Wydawnictwo ukaże się jeszcze w tym miesiącu nakładem oficyny fabric Originals. Słuchamy!

I.Jordan i Sherelle. Na takie combo czekaliśmy

Artyści z Wielkiej Brytanii od zawsze nadawali ton i kierunek współczesnej muzyce elektronicznej. Szczególnie, jeśli sprawa dotyczy gatunków będących w DNA angielskiego podwórka – jungle czy drum’n’bass. Nasz radar trzymając rękę na pulsie wyłapuje najlepsze smaczki, ale to co obecnie wyprawia I.Jordan i Sherelle przechodzi ludzkie pojęcie. Wschodzące gwiazdy z Wielkiej Brytanii robią na na tamtejszej, połamanej scenie takie zamieszanie, że za chwilę będą królować w większości wyspiarskich line-upów.

I.Jordan
via https://www.instagram.com/sherelle_/

India Jordan szturmem zdobyła świat muzyki elektronicznej w ciągu ostatnich kilku lat, swoimi energetyzującymi produkcjami i miksami DJ-skimi. Jej przełomowa EP-ka For You, wydana w 2020 roku przez Local Action, okazała się hitem, zaś EP-ka dla Ninja TuneWatch Out! sprawiłać, że India stała się pełnoprawną gwiazdą tamtejszej sceny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Historia jungle i drum’n’bassu na wielkim ekranie

Sherelle z kolei to postać dorastająca na dancehallu, podpatrująca teledyski hip-hopu i R&B z nielegalnie pobieranej telewizji kablowej. Niespodziewany przełom w jej karierze nastąpił w lutym 2019 roku, kiedy transmitowany w ramach Boiler Room występ będący mieszanką amerykańskiego footworku i drum’n’bassu, odbił się szerokim echem znacznie dalej, aniżeli w jej rodzinnym Londynie.

Duet połączył siły, wydając najnowszą EP-kę zawierającą dwie produkcje autorstwa obu z nich. Cyfrowe wydanie ukaże się 22 lutego, dwa dni później będzie możliwość zaopatrzenia się w pięknie zaprojektowaną płytę winylową. Para podzieliła się właśnie utworem Sherelee GETOUTOFMYMIND. To potężny utwór napędzany ogromną linią perkusyjną, która przeplata się z przypominającymi UK hardcore’owymi padami i nostalgicznym basem. Kawałek ucieleśnia pulsującą i zarazem eteryczną melodię, którą spajają subtelne sample wokalne.

Kawałek jest odzwierciedleniem bezsennych nocy i minionej trasy koncertowej. Przedstawia również sytuacje w której się znalazłam – tego, jak łatwo zgubić się w spirali ciągłego rave’u. Utwór powstał z melodii, którą stworzyłam na początku zeszłego roku po wielu dzikich imprezach. To produkcja wypełniona muzyką, maksymalizującą emocje i euforię zarówno na parkietach jak i sypialni. Jestem z niej cholernie dumna

– Sherelee


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →