Johanna Burnheart ogłosiła „Burnheart Remixed” – kolekcję przerobionych utworów z jej debiutanckiego albumu

Fot. Materiały promocyjne
News
Johanna Burnheart zremiksowana

Johanna Burnheart zapowiedziała album z przerobionymi utworami z jej debiutanckiej płyty. Wydawnictwo ukaże się 19 listopada.

Johanna Burnheart zremiksowana

Niemiecka artystka Johanna Burnheart podzieliła się informacją o tym, że jej debiutancka płyta Burnheart doczeka się swojej zremiksowanej wersji. Jedną z przeróbek przygotował Acid Pauli.  Do remiksu powstało także video, które możecie zobaczyć poniżej:

Johanna Burnheart – Sisyphos (Acid Pauli Remix) 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teledysk reinterpretuje grecki mit o Syzyfie – który został skazany na powtarzanie tego samego zadania dzień po dniu.

W tym życiu powtarzamy, zapętlamy, cyklicznie powtarzamy, tworzymy, niszczymy. Tworzenie w nadziei, że dzieło nigdy się nie zestarzeje ani nie rozpadnie, jest zaprzeczeniem fundamentalnej prawdy o tym ziemskim życiu – opowiada o teledysku jego reżyserka Sorcha Kennedy.

Johanna Burnheart i underground

W remiksach Burnheart odkrywa undergroundową scenę klubową, która, jak sama twierdzi, ma ogromny wpływ na jej twórczość. Czterej zaproszeni na album artyści to Acid Pauli, Beth Lydi, Nesa Azadikhah (która stworzyła dwa remiksy) i Pilo Adami – każdy z nich stworzył własną wersję różnych utworów, nawiązując do sceny undergroundowej.

Acid Pauli, był jednym z pierwszych DJ-ów, których poznałem, gdy zacząłem słuchać muzyki elektronicznej w Berlinie. Jego świat dźwięków jest dla mnie tak nostalgiczny i byłam absolutnie zachwycona, gdy dowiedziałam się, że jest on również niesamowicie miłym człowiekiem i wyprodukował dla mnie ten piękny utwór – możemy przeczytać w informacji prasowej.

EP-ka Burnheart Remixed  ukaże się 19 listopada. Będzie dostępna na winylu i w wersji cyfrowej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →