Joe Rogan podpisał kontrakt ze Spotify

News
Joe Rogan

Joe Rogan - człowiek, którego można kochać lub nienawidzić. Najbardziej popularny twórca podcastów na świecie właśnie podpisał kontrakt  z portalem streamingowym. Już niedługo usłyszymy go wyłącznie na Spotify.

Joe Rogan – jednoosobowe imperium medialne

Mało jest osób, które w pojedynkę osiągnęły tak wiele w medialnym świecie jak ten człowiek. Joe Rogan to postać, którego wręcz nie wypada nie znać. Uważany za najpopularniejszego podcastera na świecie, amerykański komentator to jednoosobowa instytucja, z którą liczą się najwięksi tego świata.

Joe Rogan Experience #1470 – Elon Musk

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W jego autorskim show Joe Rogan Experience co tydzień pojawiają się osoby z niemalże wszystkich możliwych kręgów społecznych. Aktorzy, politycy, muzycy, naukowcy i celebryci. Na listach gości Tony Hawk mija się z Edwarden Snowdenem, B-Realem i upalonym Elonem Muskiem. Podczas lat obecności w internecie i na ekranach telewizorów Joe wyrobił sobie opinie jednego przenikliwego interlokutora, który poradzi sobie w każdych warunkach dyskusyjnych. Ludzie uwielbiają słuchać jego, często kilu godzinnych, podcastów, o czym świadczą liczby wyświetleń.

Joe Rogan – transfer roku

Joe Rogan Experience co miesiąc dociera do 200 mln widzów na całym świecie. YouTubowe’owy kanał, na którym ukazuje się zapis wideo podcastu, ma ponad 8 milionów subskrypcji. Te zasięgi robią naprawdę kolosalne wrażenie.

Podcast ma to do siebie, że jest medium uniwersalnym, pozwalającym słuchaczowi zdecydować gdzie, kiedy i jak chce konsumować ten rodzaj treści. Nie inaczej było w przypadku sympatycznego komentatora UFC. Do czasu. Wczoraj Rogan potwierdził, że przenosi swoją działalność na Spotify. Jego show zacznie ukazywać się tylko i wyłącznie na platformie z zielonym logo od 1 stycznia 2021 roku.

Joe Rogan oznajmia przejście do Spotify

Można się zastanawiać w tym momencie dlaczego autor zgodził się na taką zmianę. A no dla 100 milionów dolarów. Brzmi przekonująco, prawda? Transfer Rogana na Spotify to jedno z większych, jeśli nie największe, wydarzeń medialnych tego roku. No i pewien prognostyk. Wygląda na to, że już niedługo będziemy musieli się decydować na wybór konkretnej platformy, aby rozkoszować się naszymi ulubionymi podcastami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →