Jeff Mills i Eddie Fowlkes nagrali płytę z poetką

News

Trzeba przyznać, że Jeff Mills ma ostatnio ręce pełne roboty. Legendarny producent ogłosił właśnie swój najnowszy projekt. Przygotujcie się na techno poezję.

Jeff Mills i pracowite miesiące

Większość z nas, entuzjastów techno z Detroit, nie zdążyła jeszcze dobrze ochłonąć po szumnej zapowiedzi ósmego krążka z cyklu Every Dog Has Its Day, który majaczy na horyzoncie wydawniczym, a Jeff Mills już zapowiada kolejne projekty. Tym razem jednak będzie to coś zupełnie innego niż się spodziewacie. Legendarny producent nawiązał bowiem współpracę z dwiema nietuzinkowymi postaciami, wespół z którymi wyda niecodzienny album.

Pierwszym ze współpracowników Wizarda będzie Eddie Fowlkes. Postać doskonale znana fanom techno, gdyż obecna na scenie już o wczesnych lat 80. Członek kolektywu Juana Atkinsa, Deep Space DJ, do którego należał m.in. Derick May. Współpraca Millsa i Fowlkesa to prawdziwa gratka dla fanów brzmienia rodem z przemysłowej stolicy Stanów Zjednoczonych, gdyż obaj przyczynili się do jej aktualnego brzmienia od samego początku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Eddie Fowlkes Boiler Room Berlin DJ Set

Trzecią postacią, która zasili to nietypowe przedsięwzięcie i to właśnie ze względu na jej postać pozwalam sobie je w taki sposób nazwać, jest amerykańska poetka Jessica Care Moore. Postać, którą możecie kojarzyć z tekstów Nasa czy Taliba Kweli. Jak zapowiadają muzycy, projekt ma skupić się na oddaniu ducha przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Detroit za pomocą muzyki, która będzie stanowić tło dla tekstów literatki.

Jeff Mills – nowy projekt – The Beneficiaries

Najnowszy projekt Millsa nosi nazwę The Beneficiaries, a jego pierwsza płyta ukaże się już 24 lipca. Krążek zatytułowany jest The Crystal City Is Alive i zostanie wydany nakładem należącego do Wizarda Axis Records. Na LP znajdziemy 6 kawałków. Brzmi to wszystko niezwykle ciekawie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Zapowiada się wyprawa w przestrzeń techno poezji.

Tracklista:

1. Metallic Stars
2. People
3. Star Children of Orion
4. When The Sun Loves You Back
5. The X
6. The Crystal City is Alive

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →