James Blake coveruje Nirvanę

News
james blake

James Blake podczas jednego z instagramowych streamów wykonał swoją wersję hitu Nirvany. Jak brzmi Comes As You Are w wykonaniu melancholijnego mistrza?

James Blake podnosi na duchu

Ostatnie miesiące dały się we znaki wszystkim, którzy prowadzili bogate życie towarzyskie, lubili spędzać czas wśród ludzi. Podczas okresu ścisłej kwarantanny muzycy, ramię w ramię z  sypialnianymi DJ-ami dwoili się i troili by nieść nam muzyczną otuchę.

James Blake – You’re Too Precious 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jednym z takich artystów był również James Blake, który za sprawą streamów próbował wlać w nasze serca nadzieję na lepsze dni. Choć jego przepiękny i bogaty dorobek, w dużej części, określiłbym raczej mianem soundtracku do rozstań, trudnych momentów i ogólnie wyciskaczem łez, to utwory z jego repertuaru przeplatane były on coverami min. Radiohead, Joy Division, Steviego Wonder’a i wielu wielu innych.

James Blake – Comes As You Are Cover

27 czerwca Blake zagrał improwizowany koncert online połączony ze zbiórką na The Loveland Fundation. Sama akcja zakończyła się sukcesem, gdyż udało mu się zgromadzić ponad 6 tysięcy dolarów. Podczas instagramowego występu artysta został poproszony przez jednego z fanów o zagranie coveru kawałka Comes As You Are Nirvany. To, co otrzymaliśmy w wyniku tego nietypowego song requestu, przerosło oczekiwania wielu z nas. Subtelne, spokojne i piękne wykonanie szlagieru szybko stało się hitem Internetu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dedicated to @gorditogabrielito who requested ‘a soft cover of Come as you are by nirvana’ ❤️

Post udostępniony przez James Blake (@jamesblake)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →