James Blake i Labrinth łączą siły w utworze „Pick Me Up”

Fot. Materiały promocyjne
News
James Blake w euforii

Kawałek trafi na soundtrack do serialu Euforia.

James Blake w euforii

James Blake i Labrinth stworzyli wspólnie utwór Pick Me Up. W delikatnej, elektronicznej kompozycji Blake fantazjuje o ucieczce z ukochaną osobą. „Spakowałem swoje torby i jestem gotowy. Po prostu zabierz mnie gdziekolwiek” – intonuje emocjonalnie artysta.

James Blake ft. Labrinth – Pick Me Up 

Utwór znajdzie się na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej do najnowszego sezonu serialu produkcji HBO – Euforia , w którym w głównej roli oglądamy Zendayę. Soundtrack pojawi się 25 lutego za pośrednictwem labelu Interscope, który współpracuje przy tym projekcie z HBO. Wydawnictwo będzie zawierało również m.in. utwory How Long Tove Lo i Watercolor Eyes Lany Del Rey, które mogliśmy niedawno usłyszeć.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na początku tego tygodnia Tove Lo podzieliła się tweetem, że jest „podekscytowana i zaszczycona” tym, że jej piosenka znajdzie się na tym wydawnictwie:

How Long jest o miłości, zdradzie i zaprzeczaniu. To część życia każdego z nas

– napisała artystka.

Euforia – lęki i poszarpane emocje

Euforia to remake izraelskiej produkcji, który ukazuje przez soczewkę życie współczesnych nastolatków. A to, choć obsypane brokatem, jest pełne mroku, lęków i poszarpanych relacji. Sam Levinson w ośmiu odcinkach serialu stworzył obraz młodych ludzi, którzy uciekają w narkotykowe tripy, by zagłuszyć nieznośne emocje.

Na drugi sezon serialu przyszło nam czekać naprawdę długo, ale zdecydowanie było warto uzbroić się w cierpliwość. Nowe odcinki produkcji HBO są mroczniejsze, trudniejsze w odbiorze i bardziej intensywne niż te z pierwszego sezonu.

"Euforia" serial HBO
Fot. Euforia


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →