James Blake i Labrinth łączą siły w utworze „Pick Me Up”

Fot. Materiały promocyjne
News
James Blake w euforii

Kawałek trafi na soundtrack do serialu Euforia.

James Blake w euforii

James Blake i Labrinth stworzyli wspólnie utwór Pick Me Up. W delikatnej, elektronicznej kompozycji Blake fantazjuje o ucieczce z ukochaną osobą. „Spakowałem swoje torby i jestem gotowy. Po prostu zabierz mnie gdziekolwiek” – intonuje emocjonalnie artysta.

James Blake ft. Labrinth – Pick Me Up 

Utwór znajdzie się na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej do najnowszego sezonu serialu produkcji HBO – Euforia , w którym w głównej roli oglądamy Zendayę. Soundtrack pojawi się 25 lutego za pośrednictwem labelu Interscope, który współpracuje przy tym projekcie z HBO. Wydawnictwo będzie zawierało również m.in. utwory How Long Tove Lo i Watercolor Eyes Lany Del Rey, które mogliśmy niedawno usłyszeć.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na początku tego tygodnia Tove Lo podzieliła się tweetem, że jest „podekscytowana i zaszczycona” tym, że jej piosenka znajdzie się na tym wydawnictwie:

How Long jest o miłości, zdradzie i zaprzeczaniu. To część życia każdego z nas

– napisała artystka.

Euforia – lęki i poszarpane emocje

Euforia to remake izraelskiej produkcji, który ukazuje przez soczewkę życie współczesnych nastolatków. A to, choć obsypane brokatem, jest pełne mroku, lęków i poszarpanych relacji. Sam Levinson w ośmiu odcinkach serialu stworzył obraz młodych ludzi, którzy uciekają w narkotykowe tripy, by zagłuszyć nieznośne emocje.

Na drugi sezon serialu przyszło nam czekać naprawdę długo, ale zdecydowanie było warto uzbroić się w cierpliwość. Nowe odcinki produkcji HBO są mroczniejsze, trudniejsze w odbiorze i bardziej intensywne niż te z pierwszego sezonu.

"Euforia" serial HBO
Fot. Euforia

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →