James Blake powróci z nowym singlem już w ten piątek

News

Już w ten piątek premierę mieć będzie jeden z bardziej wyczekiwanych singli ostatnich miesięcy. 24 kwietnia ukaże się nowy kawałek Jamesa Blake'a! Czym tym razem zaskoczy nas angielski muzyk?

James Blake – emocjonalny geniusz

Jeśli miałbym wskazać muzyka, który wywarł na mnie największy wpływ na przestrzeni ostatniej dekady, bez zawahania powiedziałbym – James Blake. Od wydanego w 2011 roku długogrającego debiutu, angielski muzyk nie przestaje zaskakiwać słuchaczy. Jego twórczość to jedyna w swoim rodzaju mieszanka emocjonalnych linii wokalnych z podkładami, które same w sobie stanowić mogłyby przedmiot wielowątkowej analizy.

James Blake – Barefoot In The Park feat. Rosalía (Official Video)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To co najbardziej ujmujące w twórczości 31-letniego Anglika to jego uniwersalność. Blake, jak nikt inny, potrafi doprowadzić swojego słuchacza do skrajnych stanów emocjonalnych. Aby nie szukać daleko, sięgnijmy po jego najnowszy krążek. Na Assume Form znajdziemy zarówno letnie, napawające radością numery, jak chociażby doskonałe Barefoot in the Park, gdzie gościnnie udzieliła się Rosalia, jak i numery, które przyprawić mogą o depresję największego optymistę. Tutaj niech za przykład posłuży Mullholand, przy którym łzę uronić potrafią najwięksi twardziele.

James Blake – You’re too precious – nowy singiel – premiera 24 kwietnia

Po przeszło rocznej przerwie wydawniczej, wczoraj James Blake poinformował, że w najbliższy piątek do sieci trafi jego nowy singiel wraz z teledyskiem. Utwór zatytułowany You’re Too Precious i jest pierwszym nowym kawałkiem, nie licząc okazjonalnych coverów pochodzącego z wysp muzyka, od 19 marca ubiegłego roku, czyli daty wydania ostatniego LP.

Co ciekawe, kawałek miał się ukazać już przeszło pół roku temu. Artysta wspominał o nim podczas wywiadu, którego udzielił w październiku ubiegłego roku, lecz plan nigdy nie doszedł do skutku.

Wątpię by była to zapowiedź czegoś większego. James Blake nie należy do artystów wypuszczających kolejne albumy jeden po drugim, a każde jego kolejne dzieło stanowi koherentną, przemyślaną całość. Obym się mylił!

James Blake – You’re too precious, posłuchaj nowego utworu

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →