GusGus wypuścił nowy teledysk

News

Zespół GusGus opublikował obraz do singla Out Of Place, który swoją premierą miał w marcu.

GusGus – nowy teledysk do utworu Out of Place

W tym roku islandzki GusGus wydał już dwie płyty z remiksami, zatytułowane kolejno Remixes Are More Flexible Pt.1 i Remixes Are More Flexible Pt.2 oraz premierowy singiel Out Of Place. Przesiąknięty nostalgią kawałek, oparty o retro synth-popowe brzmienie, z pewnością przypadł do gustu fanom grupy. Teraz zespół postanowił wypuścić do niego wideoklip.

GusGus – Out Of Place

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GusGus – kiedy nowa płyta?

Na razie nie wiadomo, kiedy światło dzienne ujrzy nowy, studyjny album GusGus. Nie wiadomo też, czy Out Of Place jest zapowiedzią jakiegoś większego wydawnictwa. Ostatnia pełnoprawna płyta zespołu wyszła w 2018 roku i nazywała się Lies Are More Flexible. Wcześniej formacja wydała dwa bardzo przyjęte przez słuchaczy i krytyków longplaye Arabian Horse i Mexico.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →