GusGus Live Band na pięciu koncertach w Polsce! – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Kultowi Islandczycy wystąpią we wrześniu w Polsce w kilkuosobowym składzie w ramach promocji nowego krążka "Mexico". Występom towarzyszyć będzie spektakularna oprawa świetlna. Bilety już w sprzedaży!

GusGus wracają na klubową trasę do Polski w rok po znakomitym koncercie na płockim festiwalu Audioriver. Na polskich koncertach, poza znanymi już tanecznymi hitami, zaprezentują materiał z premierowego krążka „Mexico„, zaplanowanego na koniec czerwca.
GusGus to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie – zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Na „Mexico” charyzmatyczni Islandczycy prezentują wszystkie atuty, dzięki którym od niemal dwóch dekad cieszą się niezmienną sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu. Birgir Thorarinsson, Daníel Ágúst, Högni Egilsson i Stephan Stephensen stworzyli ekscytujący krążek, iskrzący chwytliwymi melodiami i energetyzujący hipnotycznymi rytmami. To płyta, która zachwyca produkcyjnymi detalami i kompozycyjnym kunsztem, a zarazem obowiązkowa pozycja na imprezowy sezon lato/jesień.
Recenzję krążka „Mexico” przeczytacie już wkrótce na Muno.pl!
Koncerty GusGus promujące album „Mexico” odbędą się 16 września w klubie Basen w Warszawie, 17 września w krakowskim Studio, 19 września w B90 w Gdańsku, 20 września w poznańskim Eskulapie oraz 21 września w klubie Eter we Wrocławiu. Występom towarzyszyć będzie spektakularna oprawa świetlna. Bilety można nabywać już teraz!
Źródło: materiały organizatoraPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →