Giganci elektroniki już w ten weekend zagrają w Praga Centrum

fot. Zuza Sosnowska
News
Praga Centrum imprezy

Praga Centrum bardzo mocno walczy o to, by stać się ulubioną miejscówką warszawiaków i nie tylko. To miejsce z kategorii: chodź pokażę ci fajny lokal i później tak po nitce do kłębka, przybywający do stolicy na weekendowe uniesienia ciągną tłumnie na Szwedzką. Najbliższy weekend będzie tam nie lada gratką dla fanów elektroniki - duże nazwiska i długie sety sprawią, że nie wyjdziecie stamtąd do rana.

Praga Centrum – miejsce, w którym znajdziesz wszystko

Sama byłam tam kilka razy, więc patrzę z perspektywy uczestnika wydarzeń i z czystym sumienie mogę powiedzieć, że nawet zwykłe wyjście na drinka czy piwo, w takim miejscu robi wrażenie. Industrialny klimat połączony z klimatem namiotu wróżki i babcinej herbaciarni niby brzmi kiczowato, ale ma w sobie wabik, jak te okropne głębinowe ryby. Świeci i kusi, pewnie też może pożreć, bo wydaje mi się, że jak raz zajdzie się w progi Praga Centrum, to będzie się wracać. Jak nie na imprezę, to na koncert. Jak nie na koncert, to na event, których też dzieje się tam od groma. Kulinarne, taneczne, warsztatowe, hulaj dusza, piekła nie ma. A wracając do elektroniki, to w ten weekend, parkiet warszawskiej miejscówki totalnie i bez dwóch zdań rozgrzeje się do czerwoności.

Praga Centrum imprezy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Tymoteusz Molski

Adana Twins rozbuja Pragę Centrum

Już w ten piątek, 25 czerwca, do warszawskiej miejscówki zawita znany, niemiecki duet. Benni i Frisco działający pod pseudonimem Adana Twins konkretnie rozkręcą sobotnią imprezę, a jeżeli nadal będą panować takie temperatury, to w Pradze Centrum odczuwalne będzie jeszcze kilkadziesiąt stopni więcej. Gorące nazwiska równa się gorąca atmosfera, proste. Tandem uważa się za jedną z ważniejszych współczesnych formacji elektronicznych, a swój sukces zawdzięczają m.in Solomunowi, który bardzo długo prezentował w swoich setach ich numer Uncompromising.

Adana Twins – Uncompromising 

Prócz niemieckiego duetu, wystąpią przed Wami znani i lubiani DJ-e i DJ-ki: Meg, LuLu Malina i NuCasa.

Tax:

FREE (do 20:00)
Bilety na bramce:
25 PLN (20:00-22:00)
50 PLN (po 22:00)
Data: piątek, 25.06.2021
Doors: 18:00
End: 5:00

Praga Centrum imprezy Adana Twins

grafika: materiały promocyjne

Anja Schneider i Anfisa Letyago – Dzień Kobiet w Praga Centrum

W sobotę, 26 czerwca to DJ-ki przejmą stery na Szwedzkiej. Praga Centrum ugości dwie niezwykle utalentowane artystki: Anję Schneider, założycielką labelu Mobilee Records oraz pochodzącą z Rosji Anfisę Letyago. Anja zaprezentuje charakterystyczny dla siebie set złożony z house’u zmieszanego z techno oraz melodyjnych wpływów deepu, natomiast Anfisa będzie flirtować z elektronicznym undergorundem, zgrabnie zestawiając go właśnie z techno czy deep housem. Na pożegnanie swojego seta zagra też Siasia.

Praga Centrum imprezy Anja Schneider Anfisa Letyago

grafika: materiały promocyjne

Tax:

FREE (do 20:00)
Bilety na bramce:
25 PLN (20:00-22:00)
50 PLN (po 22:00)
Data: sobota, 26.06.2021
Doors: 18:00
End: 5:00Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →