GadGo – nowa apka do katalogowania winyli

fot. GadGo / AppStore + Elza Kurbanova / Unsplash [edit: muno.pl]
Lifestyle News Technologia
vinyle go

Tajska firma Gadhouse zaprezentowała swoją najnowszą innowację dla kolekcjonerów płyt i fanów muzyki – GadGo!. Nowa aplikacja pozwala użytkownikom na cyfrowe katalogowanie ich kolekcji winyli, a przyszłe wydania aplikacji umożliwią zakup nowych płyt bezpośrednio z Discogs za jednym dotknięciem.

Nowe retro z Bangkoku

Firma Gadhouse z Bangkoku, czyli w skrócie dom gadżetów specjalizuje się w projektowaniu (nie tego co Wam chodzi po głowie!) produktów audio, które koncentrują się na stylowym życiu, muzyce, kreatywności i sztuce – przede wszystkim domowe systemy audio oraz gramofony. Produkty marki, której dyrektorem generalnym jest „młodziutki, muzyczny nerd” (jak sam siebie określa), 32-letni absolwent inżynierii zarządzania przedsiębiorstwem Uniwersytetu Coventry, Petch Teosuwan, łączą w sobie vintage z nowoczesną technologią i modą.

Kiedy zaczynałem, poszukałem trochę i odkryłem, że systemy dźwiękowe retro, takie jak gramofony, okazały się bardzo wysokiej klasy i niszowe. Było bardzo niewiele opcji dobrze wyglądających gramofonów, które byłyby przystępne cenowo, więc zdecydowałem się zbudować gamę retro systemów dźwiękowych z Gadhouse. Nazwa Gadhouse wzięła się z pomysłu, że chcemy zbudować dom gadżetów. Wyobrażamy sobie dom, który jest analogowy, ale ponadczasowy i futurystyczny w tym, co oferuje. Dom, który jest kultowy ze względu na swój styl retro. Każdemu produktowi nadano nazwę i historię, aby ożywić go. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom nie tylko systemu dźwiękowego, ale niemal towarzysza, przyjaciela do relaksu lub znajomego „maniaka muzyki”, który mieszka pod tym samym dachem – mówi dyrektor generalny firmy

Gadhouse Miles Speakers | Express further with Miles

Teraz o tajskiej marce może zrobić się jeszcze głośniej w innych częściach globu, za sprawą jej nowej, przełomowej apki. GadGo! umożliwia klientom bezproblemową synchronizację i zarządzanie biblioteką muzyczną na urządzeniach Gadhouse. Aplikacja automatycznie przesyła okładki albumów, nazwy i informacje o listach utworów i oferuje łatwą rejestrację produktu za pomocą logowania AppleID, Google lub Facebook. GadGo! oferuje również menedżera biblioteki do katalogowania i organizowania kolekcji płyt winylowych, z opcją udostępniania utworów znajomym. Dodatkowo znajdziecie tu wbudowany korektor, a bezpośrednie linki do serwisu Discogs ułatwiają Wam znajdowanie nowych, używanych i rzadkich płyt winylowych. To dopiero początek – przyszłe wersje pozwolą użytkownikom aplikacji na zakup bezpośrednio płyt na Discogs oraz dołączyć do kwitnącej społeczności entuzjastów muzyki Gadhouse i brać udział w dyskusjach, dzielić się wskazówkami i sztuczkami oraz nawiązywać nowe przyjaźnie dzięki mocy muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aplikację GadGo! można pobrać telefony z systemem iOS i Android.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →