Four Tet zaprezentował nowy utwór. To flashback do klasycznego brzmienia

Fot. stereogum.com
News
Four Tet na premierowej komplikacji

Posłuchajcie Scythe Master, premierowego kawałka Four Teta, który trafił na kompilację Eat Your Own Ears.

Four Tet na premierowej kompilacji

Ośmiominutowe nagranie zatytułowane Scythe Master znalazło się na nowej kompilacji Eat Your Own Ears, EP 1, która dostępna jest na limitowanej kasecie, a także w wersji cyfrowej. Utwór ma wyraziste, żywe, taneczne tempo i przypomina swoim brzmieniem najlepsze dokonania Kierana sprzed lat.

Na składance znajdziemy również muzyczne propozycje od takich artystów, jak Mount Kimbie, Sylvan Esso, Charlotte Adigery, Bolis Purpul czy James Yorkston. Wydawnictwo wzbogaca także wydany już wcześniej Ride mix Roberta Smitha z The Cure w nowej, odświeżonej odsłonie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Four Tet – Scythe Master

W komunikacie prasowym Kieran Hebden napisał:

Wykrzyczcie magiczne moce EYOE i Scythe Master. Niech ich muzyczny potencjał długo przynosi błogość temu światu.

Problemy z Domino Records

Ostatnimi studyjnymi albumami Four Teta były Parallel i 871, które nastąpiły po poprzedzającym je Sixteen Oceans. W zeszłym roku artysta wydał też Sound Ancestors z Madlibem. Przypomnijmy, że ostatnio Hebden wygrał w sądzie spór o streaming ze swoją byłą wytwórnią Domino. Doszło wtedy do historycznej decyzji sądu, dzięki której Four Tet będzie otrzymywać 50% tantiem za streaming i cyfrowe pobrania, a nie dotychczasowe 18%, które dawało artyście Domino. Mimo że Four Ter w dużej mierze zwyciężył, to zauważył, że Domino nadal jest właścicielem części jego katalogu przez cały okres obowiązywania praw autorskich. Dodał również, że wytwórnia „nie dała mu możliwości odzyskania jego muzyki”.

W czasie swojej sądowej przeprawy artysta wydał nowy utwór pod pseudonimem KH. Możecie zapoznać się z nim poniżej:

KH – Looking at Your Pager

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →