Madlib nagrał płytę z pomocą Four Tet

News
Madlip i Four Tet

Sound Ancestors – taki tytuł nosi nowy album Otisa Jacksona Jr., przy którego tworzeniu muzykowi pomagał Kieran Hebden, znany lepiej jako Four Tet.

Madlib i Four Tet

Krążek Sound Ancestors swoją premierę będzie miał w styczniu. Zgodnie z zapowiedziami Madliba, jest to album z muzyką instrumentalną. LP legendarnego beatmkera został zmontowany i zaaranżowany przez Kierana Hebdena aka Four Tet.

Postanowiliśmy pracować nad Sound Ancestors razem. Tak naprawdę wysyłaliśmy materiał do siebie nawzajem przez ostatnich kilka dobrych lat. W końcu będziecie mogli posłuchać  finalnego rezultatu naszej współpracy.

Sound Ancestors ukaże się za pośrednictwem Egon’s Madlib Invazion. Pierwszy singiel Road Of The Lonely Ones będzie miał swoją premierę w BBC 6 Music w poniedziałkowy wieczór, 14 grudnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Madlib – żywa legenda hip-hopu

Dwadzieścia lat szlifowania formy u boku takich gwiazd jak De La Soul, Ghostface Killah czy Mos Def sprawiły, że jest Madlib jest uznawany za jednego z niedoścignionych mistrzów współczesnego hip-hopu, a jego albumy nagrane wspólnie z J Dilla czy MF Doomem, to prawdziwe kamienie milowe muzyki ostatnich lat.

Jego muzyka stanowi jedno z największych źródeł inspiracji dla całej generacji artystów, która wytycza aktualnie najciekawsze ścieżki na pograniczu zaangażowanego hip-hopu, elektroniki i jazzu, a do fascynacji jego producenckimi pomysłami przyznają się tak różni twórcy, jak Flying Lotus czy muzycy Portishead.

Madlib – Mix Vol. 1Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →